Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 14 napja késik. Clostilbeg...

Már 14 napja késik. Clostilbegyt szedése mellett próbálkoztunk. Vasárnap reggel csináltam tesztet, sajnos negatív lett. Lehetek terhes? De ha nem, miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
Sajnos csak egy hét múlva tudok nődokihoz menni, mert szabin van. Szerintetek érdemes még egyet tesztelnem, ha igen melyikkel? Kicsit félek, hogy valami bajom van és attól nem jön meg.
2008. aug. 14. 15:19
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

20. napot honnan számoltad? Ennyit késett? Végülis a teszt kimutatta, vagy csak a nődokid?

Most reggel teszteltem a Lilyvel 17 napos késés után...negatív :-(, sajnos. Több tesztet nem pazarlok el.

Csütörtökön megyek a nődokimhoz, most már csak azt remélem nem lesz komolyabb bajom.

Arról eddig nem hallottam, hogy a clostinak olyan mellékhatása van, hogy a méhnyálkahártya nem tud megvastagodni.

2008. aug. 16. 06:44
 12/37 A kérdező kommentje:

Amúgy eddig rendszeres volt a menzim, sőt az volt a baj, hogy 10-12 napig is eltartott.

A fogamzásgátlót rég abbahagytam (november), ez nem lehet hatással már a szervezetemre, nem?!

2008. aug. 16. 06:46
 13/37 A kérdező kommentje:
Teszt negatív. :-(
2008. aug. 16. 08:52
 14/37 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom!!én vagyok a másik clostis.

én szerdán megyek dokihoz,majd ide megírom mi volt!olyan szerencsétlenek vagyunk!fel a fejjel,majd csak nekünk is sikerül végre!

2008. aug. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

Szió. ó, sajnalom :(

én vagyok a harmadik clostys, akinek a 17. nap utan meg negativ lett.

Én azert nem tudtam tesztelni utana, mert elutaztunk.

A késés tovabbra is fura O_o bar, ha 100% nem babó, akkor életmódváltás, stressz, vagy hasonló lehet a gond, remélhetőleg semmi komoly!

Ne add fel, ritka, amikor elsore-masodikra osszejon, ezt ugy belenkneveltek, hogyha nem vedekezik az emberlanya, rogton terhes lesz,pedig erre havonta 20% esely van.

(elnezest a kesoi valaszert, szombat reggel megneztem rogton az oldalt, gondoltam rád, csak en buta nem vettem eszre, hogy a kovetkezo oldalon van a valasz! :()

2008. aug. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszi mindenkinek a válaszát. Hasznosak voltak.

Csütörtötkön megírom mi volt a nődokinál! Kicsit félek, remélem nem komoly. Addig is mindenkinek a legjobbakat!

2008. aug. 17. 22:03
 17/37 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál. Elmondtam mi van, megvizsgált, de nem mondott semmi konkrétat. Hétfőre beutalt ultrahangra! Szerintetek ez meg mi?!

A beutalóra amenorrhoea (vérzés hiánya) diagnózis van írva.

Írjatok!

2008. aug. 21. 15:31
 18/37 anonim ***** válasza:
szia,másik clostis vagyok,akinek nem jött meg.és egyáltalán semmit nem mondott?hogy talán baba,vagy valami?én meg olyan buta vagyok,azt írtam hogy szerdán megyek dokihoz,de 20-a volt!!!el is felejtettem!nekem már a 41.napom,már ki vagyok!teszteltél azóta?nagyon izgi!
2008. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Nem teszteltem, most már megpróbálom kivárni a hétfői ultrahangot. Egyébként annyi tünetem van, hogy állandóan puffadok, és reggelente kicsit ég a gyomrom. Ez jelenthet valamit? És neked van baba? vagy te sem tudod?
2008. aug. 22. 06:52
 20/37 anonim ***** válasza:
jaj,képzeld már hogy ugye 20-a ünnep volt,a doki meg csak szerdán rendel!úgyhogx nem tudtam elmenni!szerintem nincs baba,mert csak a mellembe van ilyen szurkálás,és ennyi!ma lennék 6hetes,csak lenni kellene más tünetnek is.én már nem merek a teszt közelébe se menni!neked nézték a tüsződet közép időben,volt peteérésed?
2008. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!