Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 14 napja késik. Clostilbeg...

Már 14 napja késik. Clostilbegyt szedése mellett próbálkoztunk. Vasárnap reggel csináltam tesztet, sajnos negatív lett. Lehetek terhes? De ha nem, miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
Sajnos csak egy hét múlva tudok nődokihoz menni, mert szabin van. Szerintetek érdemes még egyet tesztelnem, ha igen melyikkel? Kicsit félek, hogy valami bajom van és attól nem jön meg.
2008. aug. 14. 15:19
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Nekem nem néztek peteérést, vagy tüszőt, anélkül írték fel a gyógyszert. Hétfőn mindenképp jelentkezem délután!

Ha van bármi fejlemény írj!

2008. aug. 22. 21:20
 22/37 anonim ***** válasza:
oké puszi
2008. aug. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Már 26 napja késik, vagyis jövő héten meg kéne, hogy jöjjön. Holnap megyek ultrahangra, eléggé izgulok.

Ezen a héten a következőket tapasztaltam: puffadás, kábaság, orrfolyás (pedig nem vagyok megfázva)és ma kétszer is vérzett az orrom.

Szerintetek?

Holnap írok, hogy mi volt!

2008. aug. 24. 18:53
 24/37 A kérdező kommentje:

Megvolt az ultrahang. Hát szerencsére minden rendben van (nincs rosszindulatú elváltozás), meg van nagyon vastagodva a méhnyálkahártyám 18,5 mm-es, a doki szerint ebből bármi lehet, vagy még korai nagyon a terhesség (még nem látható), vagy kb. 1 héten belül meg fog jönni. Ha nem jön meg, akkor két hét múlva megismétli az ultrahang vizsgálatot.

Vélemény? Szerintetek lehetek még terhes?

2008. aug. 25. 14:53
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

szió!

szerintem nagyon jó, ha vastag a nyalkahartyad! nekem is vastag volt, és a dokinőm kétszer is megdicserte, hogy milyen szep :)) tudod a nyalkahartya azert fontos, mert minel vastagabb, annal konnyebben tapad meg rajta a leendő babó!

olyan szepen nyomon kovethettuk, mindig beirtad, izgulok, remélem, korai babó!

2008. aug. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
szia,másik clostis vagyok,képzeld nem fogadott ma a doki,csak jövőhét szerdán!!!!hát én már megőrülök,ez a 47.napom!!és a mellbimbóm nagyon érzékeny!én már nagyon nehezen viselem,mire szerda lesz.....veled miújság,teszteltél?
2008. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Hát, már 60 nap telt el az utolsó menzesz óta.

Most várok, hátha megjön a héten, ha nem akkor hétfőn tesztelek, de már nem reménykedem. Csak azt nem értem, miért nem jön meg?! Aztán a teszt eredményétől függetlenül iránya doki.

2008. aug. 28. 16:09
 28/37 A kérdező kommentje:

Ma elkezdtem görcsölni, pont úgy mint amikor készülődik. Ma van a 60. nap. Szerintem meg fog jönni. :-(

De akkor mitől maradt ki az előző havim?

Szóval úgy néz ki, baba sehol. Egyelőre.

Még jelentkezem.

2008. aug. 29. 12:46
 29/37 anonim ***** válasza:
oké,mindenképp írj,szerdán én is írok,doki után.puszi
2008. aug. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
valami hír?
2008. aug. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!