Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy várandós vagyok?

Lehet, hogy várandós vagyok?

Figyelt kérdés
18-ára nem várom, 2 hete nagyon szúrt a oldalam,volt pé is a doki szerint, együtt is voltunk azon a héten 2x. Ma volt pecsételő vérzés és nagyon kicsi barnázás. Az illatokra nagyon érzékeny vagyok, a pocakom néha nyilalgat. Várandósság vagy csak menzesz előtt vagyok? Tudom várjak pár napot és kiderül,de annyira szeretném ha leírnád mit gondolsz a szituról.
2014. nov. 15. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes, én hasonlóan éreztem mikor kiderült, hogy babát várok.

De persze ezekből a jelekből még nem derülhet ki konkrétan semmi. Teljesen hasonló tünete tud lenni a mensinek és a koraterhességnek is.

Az viszont mindenképpen pozitív jel lehet, ha eddig nem éreztél ilyeneket, mint most.

2014. nov. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy, köszönöm. Eddig még nem éreztem ilyeneket, mint most. Nagyon szeretnék már babát és egy kicsit attól tartok,hogy csak beképzelek mindenféle várandósságra utaló jelet.
2014. nov. 15. 21:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva csinálnék tesztet! Mindig is hamarabb teszteltem mint kellett volna,és kimutatta, Szorítok!
2014. nov. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tök fura amit írsz mert én hasonlókat éreztem mindkét babámnál az együttlétek után, és se előtte se azóta nem. Nem tudom mi volt ez, meg leírni sem tudnám. És persze nem jelenti egyértelműen a terhességet. Csak fura volt, aztán kiderült h mindkét baba elsőre sikerült...tehát akkor mikor éreztem ezt a valamit.
2014. nov. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok! Nekem nem volt vérzés egyáltalán.
2014. nov. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A pecsételő vérzés és pici barnázás miatt viszont lehet mégsem terhesség.

Tesztet reggeli első vizeletből kell csinálni ugye? Délutáni/esti már nem jó?

2014. nov. 15. 21:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Én mindig (illetve mindkétszer :)) az elsőből csináltam, és középsugarasat! Mind2 alkalommal egyértelmű, erős két csík volt!
2014. nov. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor várni kell hétfő reggelig a teszttel.
2014. nov. 15. 22:02
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok várandós, ma megjött :( Megőrít ez a várakozás, hónapról-hónapra a kudarc, a sikertelenség, a negatív tesztek...
2014. nov. 16. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!