Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Karácsonyi tesztelés - annyira...

Karácsonyi tesztelés - annyira izgulok, alig várom. Más is tesztel majd karácsonykor?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon vágyunk még egy babára. Bárcsak sikerülne...
2014. dec. 16. 12:28
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:

Nekem november 22-én volt meg utoljára és 30-33 naposak a ciklusaim.

Nico

2014. dec. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 Zoé08 ***** válasza:
Nekem nov. 11én volt utoljára mensim.ma vagyok 5 hetes a ciklusaim kb. 28 naposak általában.nekem sem volt más jel csak a görcsök,meg a halvány 2 csík 
2014. dec. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
Dec. 24-ére nem várom. Tesztelek, ha fenn marad a hőm. Mindenkinek szorítok :-)
2014. dec. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok!

Tegnap és ma pici rózsaszínes-barnás valamim volt. Ez mi? Előtte ugyan görcsölgettem 2-3 napot, de korainak tartanám 11.24-hez képest a mostani menzesznek...

Bocsánat a monológozásért, csak kezdek megbolondulni :) bármi is lesz... izgulok.

Drukkolok én is Nektek - 1 hét múlva okosabbak leszünk!

2014. dec. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok - bocsánat, hogy megint én...

Most, estére friss piros vérzésem volt (pár csepp egyelőre). Ez a - vélhető sikeres - együttlétünk utáni 10. nap.

2014. dec. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló:Vérzel még azóta is?Ha nem akkor lehet beágyazódási is akár :).

Kivel mi van?Nagyon el vagytok tűnve....

Nekem pénteken este volt egy nagyon erős késszerű szúrás a bal petefészkem felől és azóta elkezdett nagyon fájni a mellem.Tesztet ma reggel csináltam,negatív.Ha nem jön meg szerdáig akkor szerdán megint tesztelek.

Szurkolok mindenkinek :)!

2014. dec. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
Az lemaradt,hogy Nico voltam :)
2014. dec. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 Zoé08 ***** válasza:
Szurkolok mindenkinek!mi karácsonykor fogjuk bejelenteni a nagy hírt ;) Nico hajrá,drukkolok,hogy szerdán a 2 csík meglegyen!
2014. dec. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:

A 85%-os válaszoló vagyok!

A pénteki friss óta tegnap és ma volt egy kevéske barnázás... menzesznek abszolút nem nevezhető. Amúgy a melleim nekem is fájnak - borzasztóan feszül, ennyire nem szokott.

Karácsonykor még nem tesztelek - nem kizárt a 32-35 napos ciklus sem sajna - de ha addig nem lesz semmi, akkor utána sor kerül rá!

Megy a drukk :)

2014. dec. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:

85 %-os válaszoló:

Hát nem tudom de a 3 napos barnázás nem sok egy kicsit beágyazódásinak?Na de ne legyen igazam.A mellfeszülés az meg nagyon jó jel.Ha nem lesz több barnázásod akkor ha van 10-es teszted otthon akkor kedd környékén ellőhetsz egyet.Szurkolok nagyon!

Nálam napközben annyi a változás,hogy néha olyan mintha megakarna jönni és néha görcsöl is a hasam.Na de majd meglátjuk....

Szurkolok mindenkinek!

Nico

2014. dec. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!