Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Karácsonyi tesztelés - annyira...

Karácsonyi tesztelés - annyira izgulok, alig várom. Más is tesztel majd karácsonykor?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon vágyunk még egy babára. Bárcsak sikerülne...
2014. dec. 16. 12:28
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:

85%-os vagyok!

Még ma reggel is volt kevés barnázás. Igazából nem értek hozzá, most próbálok csak tájékozódni meg eligazodni, hogy mi is a beágyazódási, mikortól lehet és meddig tarthat... eddig nem volt vele dolgom :) és igyekszem is nem túlpörögni ezt az egész infógyűjtősdit, csak amennyi muszáj :)

Amúgy - ha ez számít -, igazából wc-zésnél van barnázás, tehát mikor elernyednek az izmok vagy meg vannak erőltetve. De határozottan nem menzesz!

Nektek_Csak_Betti :)

2014. dec. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:

Nektek_Csak_Betti ez azért bíztató ha csak törlés közben látod,lehet nem is a hüvelyedből jön :).

Nekem ma reggel enyhült a mellfeszülés úgyhogy szerintem mensi lesz belőle.

Nico

2014. dec. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:

De, az biztos, hogy 'onnan' jön :) sajnos voltam már felfázva, és ez nem az. Barnázás, egy kissé darabos-homokos formában....

Annyit módosítanék, hogy első hozzászólásomban 11.24-ét írtam, de utánanéztem: 11.23-án volt meg legutóbb!

Egyébként Gabriel teszt van itthon, de azt olvastam, hogy eléggé megbízhatatlan. Érdemes lenne másikat vennem? Ez milyen 'erősségűnek' számít? (bár továbbra sem tesztelek szerintem 26.-a előtt)

Írjatok majd, kivel mi a fejlemény, mikor tesztel?

Betti

2014. dec. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:

Ismét én :)

Sajnos tegnap este összetéveszthetetlen, erős görcseim kezdődtek, aminek reggelre meg is lett az eredménye és megjött... hát ennyi volt az én történetem idénre... Jól elcseszte a napomat... Rettentő csalódott vagyok.

Bár nem tudatosan tervezzük a babát, csak amolyan "megtörténhet"-alapon, mégis kezdtem beleélni magam. A tüneteim valósak voltak, nem képzeltem beléjük semmit - maximum félreértelmeztem őket. Így utólag butának és naivnak érzem magam :( Képzeljétek, még a felüléseket is abbahagytam, és nem ittam forralt bort, mert HÁTHA :) Tiszta bolondnak érzem magam! :(

(Egyébként mától visszaszámolva pedig összejöhetett volna, mert 12.09. körül lehetett pé-m, és 6-án + 9-én együttvoltunk.)

2014. dec. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:

Betti nagyon sajnálom,de új hónap új remény!

Nekem még semmi sincs.Nincs barna pecsételésem,pattanásom,görcseim pedig ilyenkor már szoktak lenni.Viszont van eres,fájó cicim.Ha reggelre nem jön meg akkor holnap tesztelek :)!

Nico

2014. dec. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:

:) Biztató! Majd írj, szorítunk, hogy sikerüljön és megkoronázza az ünnepeteket ;-)

Mi meg "szeretgetjük" egymást továbbra is, hátha ;-) :P

2014. dec. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

Hát sajnos úgy tűnik,hogy Nekünk sem sikerült.Tegnap este volt egy minimális barna pöttyem most meg reggel piros de az is eddig minimális.Majd estére elválik,de nem fűzök hozzá sok reményt.Az a fura,hogy ilyenkor már bőven erős görcseim vannak de most semmi.Csak úgy jött ez az egész.

Nico

2014. dec. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:

Mi a helyzet, többiek?

Nico? Kérdező? Van, akinek gratulálhatunk, vagy folyt. köv. jövő hónapban?

2014. dec. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

#7-es hozzászóló vagyok. Úgy tűnik, hogy nekünk összejött.

[link]

El se hiszem (első hónap volt), és most meg is vagyok rémülve. Sose volt még igazán szerencsém, és félek, hogy annak, hogy elsőre összejött, "ára" lesz. Lehet, hogy hülyén hangzik, de ezek az első érzéseim. Leendő apuci majd' kiugrik a bőréből és nyugtatgat.


Tünet egyébként: még mindig "mindjárt megjön" érzésem van. Szurkál lent, fáj a mellem...

2014. dec. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 Zoé08 ***** válasza:
Gratulálok!ez egy szép pozi teszt,ne aggódj nem lesz semmi gond;)
2014. dec. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!