Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki most Decembe...

Van itt olyan aki most Decemberbe tesztelt pozitívat és beszélgetne a babavárásról?

Figyelt kérdés
Én Ma reggel teszteltem egy szép erőset, második baba a nagy már 2 éves. 2 negatív után egy olyan erőset teszteltem, majd leugrik...Szép Karácsonyi ajándék. Bár már szerintem 6 hetes lehettek, de a lányomnál is kivártam. Bár most nem olyan erősek a tünetek, de megvan. Ünnepek után irány az orvos.

2014. dec. 24. 13:10
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös ne aggódj, én drukkolok, én is holnap megyek, gondolok rád :)

Persze minden oké lesz, ne aggódj, 6 hetesen előfordul hogy nem lát még szívhangot, ne ijedj meg ha nem lesz még.

2015. jan. 9. 15:06
 22/60 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


Holnap drukkolok nektek!!! Majd írjatok utána!

Kedves #5, menj úgy, hogy egy gyönyörű petezsákot fogsz látni! És ha lesz esetleg szívhang, akkor az lesz a hab a tortán!


8+5 hkm

2015. jan. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:

igazad van, de azért remélem látjuk a szívét dobogni, Holnap igazából 6+3 leszek..

5#

2015. jan. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 A kérdező kommentje:
Majd szorítunk egymásnak, remélem az időjárás is engedi hogy bejussunk az orvoshoz, mert ezek az ónos esők eléggé fenyegetőek.
2015. jan. 9. 19:24
 25/60 A kérdező kommentje:
Ma voltam orvosnál, egy élő embriót látott szívhanggal, 7 hét utolsó napját töltöm, épp nem 8 hetes.
2015. jan. 10. 17:14
 26/60 A kérdező kommentje:

5-ös neked mi volt az UH-n

??

2015. jan. 10. 17:20
 27/60 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!! :)

Akkor pont egy hét van köztünk (8+6 vagyok).


#1

2015. jan. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:

#5 merre jársz?

Minden rendben?

2015. jan. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 A kérdező kommentje:
1-es, igen akkor tényleg egy hét különbség.Az orvos szerint később fogant, mert hosszú ciklusom volt, 11 hetesnek kellene lennie, de 45 napos ciklusaim voltak, 2 szer is, azt mondta ez belefér.
2015. jan. 11. 13:43
 30/60 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap a doki még nem látott semmit... Azt mondta, hogy meg van vastagodva a nyálkahártyám, illteve lát valamit, ami akár petezsák is lehet, de nem biztos. 6+3 naposan csak ennyit látott. Úgyhogy holnap berendelt reggel a női klinikára, azt mondta, hogy reméli hétfőn már lát valamit, illetve bHCG-t néznek vérből. Pici barnás folyásom volt reggel... hát nem tudom, nagyon el vagyok keseredve csajok... még mindig állandóan pisilni járok. nagyon félek, mi lesz holnap!

5# voltam

2015. jan. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!