Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki most Decembe...

Van itt olyan aki most Decemberbe tesztelt pozitívat és beszélgetne a babavárásról?

Figyelt kérdés
Én Ma reggel teszteltem egy szép erőset, második baba a nagy már 2 éves. 2 negatív után egy olyan erőset teszteltem, majd leugrik...Szép Karácsonyi ajándék. Bár már szerintem 6 hetes lehettek, de a lányomnál is kivártam. Bár most nem olyan erősek a tünetek, de megvan. Ünnepek után irány az orvos.

2014. dec. 24. 13:10
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:

Kedves #5, nekem az 5. hét óta van barnás folyásom. Ez vagy progeszteronhiány, amit egy gyógyszerrel vagy kúppal gyönyörűen helyre lehet hozni, vagy (mint az én esetemben,) egyszerűen arról van szó, hogy a placenta belekapaszkodik a méhfalba, "rácsatlakozik" a véráramra, és ettől kis hajszálerek megrepednek. Illetve, ahogy nő a méh, az is okozhat hajszáleres vérzést, ami a folyást kicsit barnássá festi.


A lényeg, hogy uh-n nem látott méhen belüli vérzést az orvos.


A babád pedig lehet, hogy csak későn fogant, és azért nem látni még. Látod, a kérdezőnek is milyen későn fogant!


Ne keseredj el!!!


Egyébként holnap én is megyek dokihoz, mert ma az egyik pillanatban olyan folyásom lett! A bugyim eleje tiszta maszat lett. Azóta semmi, de abban a pillanatban azt hittem, hogy bepisiltem. Nagyon félek a bakteriális fertőzéstől, mert nekem pont egy éve az okozott 25 hetesen koraszülést.


Kedves Kérdező, a babád maga a csoda, hogy ilyen hosszú ciklusban megfogant. Ha 40 napnál hosszabb egy ciklus, akkor alig van peteérés. :)

2015. jan. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 A kérdező kommentje:
Igen, de ez azóta van, mióta nyáron abbahagytam a gyógyszert.Addig 33 naposak voltak a ciklusaim bogyók nélkül, de sokszor volt cisztám, ezért szedtem fog.gátlót.Mert az beállította a hormonom, ez persze orvosi javaslatra, előtte hormonszűréssel.Az első gyereknél is a tabletta tett helyre, a lányom gyógyszer melett fogant.
2015. jan. 11. 20:56
 33/60 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Hála égnek ma már látott petezsákot, meg szikhólyagot. Valamiért ő 5hét+3 naposnak állapított meg, nem bánom (peteéréshez viszonyítva idősebbnek kéne lennie). Na mind1, a lényeg hogy úgy tűnik fejlődik. Vért is vett, holnap lesz eredménye. Reméljük a legjobbakat. Mindenkinek a legjobbakat! :-)

2015. jan. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
5# voltam :-)
2015. jan. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 A kérdező kommentje:
Örülök neki, hogy rendben van minden. :)
2015. jan. 12. 17:41
 36/60 anonim ***** válasza:

Csajok, #1 vagyok.

Vasárnap este rohantunk az ügyeletre, mert vérezni kezdtem. Bent is tartottak másnap délutánig. Hála Istennek a baba jól van, de a petezsák alatt hematómám van, ami vérzik. Szigorú fekvés. Megyek is!

(Csináltak nekem 3D-s képet. Olyan kis furi. :)


Vigyázzatok magatokra!

2015. jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 A kérdező kommentje:

Jajj szegény, akkor csak pihenj és vigyázz magadra. :)

Most 9 hetes vagy?

2015. jan. 13. 21:44
 38/60 anonim ***** válasza:
A tegnapi uh szerint 9+4
2015. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:

Egyébként szerintem tegnap kifakadt a hematómám. Bocsi a kifejezésért, de egy jó adag csokis puding-szerű izé jött ki, és azóta semmi. A doki szerint ez nagyon jó jel.


Sajnos, eddig nem láttuk a hematómát, én meg minden nap reggel szedtem a vérhigítót, este meg injekcióként szúrtam a hasamba. Most ez is tilos. Csak fekvés és C vitamin.


Megyek is, csak pisilni jöttem :)

2015. jan. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 A kérdező kommentje:
Vigyázz magatokra. És pihenj sokat, lényeg hogy minden ok.
2015. jan. 14. 14:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!