Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki most Decembe...

Van itt olyan aki most Decemberbe tesztelt pozitívat és beszélgetne a babavárásról?

Figyelt kérdés
Én Ma reggel teszteltem egy szép erőset, második baba a nagy már 2 éves. 2 negatív után egy olyan erőset teszteltem, majd leugrik...Szép Karácsonyi ajándék. Bár már szerintem 6 hetes lehettek, de a lányomnál is kivártam. Bár most nem olyan erősek a tünetek, de megvan. Ünnepek után irány az orvos.

2014. dec. 24. 13:10
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:

Ne félj az altatástól!

Nekem tavaly 3-szor volt, altatásom (átjárhatósági, missed ab., méhtükrözés), és nem volt semmi gond az altatással.

Ha injekcióval altatnak, akkor kb. 15 mp alatt elalszol. Ha gázzal, akkor egy percen belül.


Max. 30-45 percet fogsz aludni, de az kellemes, pihentető alvás lesz. Még álmodni is fogsz.

2015. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
Köszönöm a biztatást, sokat jelent. Lassan indulok a kórházba, lehet 10 ágyasban leszek (ha nem sikerül elintézni a 4-eset...) De tök mindegy igazából, úgysem fogok sokat aludni. Szeretnék már az egészen túl lenni és folytatni az életet, szeretnék majd (pihenés után) minél hamarabb egészséges babával várandós lenni, egy vérmentes terhességgel.
2015. jan. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 A kérdező kommentje:
Szia. Hogy vagy? Minden rendben?
2015. jan. 30. 11:50
 54/60 anonim ***** válasza:

Szerintem ma még bent tartják.

Remélem, hogy rendben van szegénykém. Testileg hamar rendbe fog jönni. Adja Isten, hogy lelkileg is!

Remélem, hogy a tavasz folyamán egyszer csak ideír, hogy pozit tesztelt! :)

Nagyon szorítok érte!


Te hogy vagy Kérdező? Hányadik hét pontosan? Tünetek?

2015. jan. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
Aranyosak vagytok, szerencsére hazaengedett a doki. Minden rendben ment, tényleg nem volt olyan rossza az altatás sem. Nagyon pozitívan fogom fel a dolgot, egyáltalán nem vagyok rosszul lelkileg. Azt hiszem, túlléptem a dolgon. Én is nagyon bízom benne hogy minél hamarabb (a tavasz folyamán) pozit tesztelek és ezúttal minden rendben lesz! Mert így lesz! Kívánok mindenkinek minden bajtól mentes, felhőtlen babavárást! :-)
2015. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök, hogy rendben vagy lelkileg! Nagyon belevaló csajszi vagy! Ilyen hozzáállással biztos hamar összejön a baba újra! Semmi stressz, semmi szomorkodás! :)


Tavasszal várunk a jó hírekkel! :)

2015. jan. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Megvagyok, hullámzóan, hol rosszul hol jól. Hamar változik. Erős tünetek, de próbálom elviselni.

11 hétbe lépek holnap.


Örülök, hogy jól vagy. És tényleg várni fogjuk a fejleményeket az újabb babáról. Sajnos muszáj túllépni és élni az életet, és csak előre nézni, ez segít.

2015. febr. 1. 13:55
 58/60 A kérdező kommentje:
Kivel mi újság? Hogy vagytok? Hogy bírjátok ezt a vírusos időt? Mi sajnos beleestünk, előbb én, aztán a lányom is. Még mindig köhögök.
2015. febr. 16. 18:00
 59/60 anonim ***** válasza:

Most jártam erre- képzeljétek, azóta mégegyszer megműtöttek-amikor mentem a 2 hetes kontrollra, még mindig látott szövetet, úgyhogy még aznap megműtött-ez volt12-én.. Mostmár nem vérzek, viszont 3napja fáj a bal petefészkem, tök jó... :-(

Veled minden rendben, Kérdező?

2015. febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 A kérdező kommentje:

hagya...most iszonyatosan faj a derekam....hatam.most a 14 hetet taposom.12 hetes uhn minden rendben volt.influenzas is voltam.

akkor rad is rad jart a jobol.

2015. febr. 25. 19:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!