Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki most Decembe...

Van itt olyan aki most Decemberbe tesztelt pozitívat és beszélgetne a babavárásról?

Figyelt kérdés
Én Ma reggel teszteltem egy szép erőset, második baba a nagy már 2 éves. 2 negatív után egy olyan erőset teszteltem, majd leugrik...Szép Karácsonyi ajándék. Bár már szerintem 6 hetes lehettek, de a lányomnál is kivártam. Bár most nem olyan erősek a tünetek, de megvan. Ünnepek után irány az orvos.

2014. dec. 24. 13:10
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
Folyt.: Egyik terhességemnél sem volt.
2014. dec. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 A kérdező kommentje:
Nekem leíírhatatlanul erős volt. 14-16 . hét jörül enyhült. Volt hogy már a boltba menetelt is alig bírtam, napi 20 órát aludtam.Először cisztának hittem mert 2szer előtte megjártam vele. És először az orvosom savcsökkentőt adott, elnézte (háziorvos) , de 4 nap után se javultam így tesztet vettünk és lám 2. csík. Most viszont valahogy ráéreztem, nagyon ingerült lettem, mindentől kiakadtam. Annyi hogy most nem alszom állandóan, nem is tudnék, itt a gyerek mellette nem lehet. :) Örökmozgó. :) Nem hiányolom a rosszullétet, de azért furcsa , az elsőnél nagyon megszenvedtem :)
2014. dec. 27. 17:13
 13/60 anonim ***** válasza:
Sziasztok! (5-ös vagyok). Nekem sincs még más tünetem, csak ingerültség, állandóan pisilni járok, meg még mindig érzem azt a fura megjön érzést (nem görcsölök, csak olyan fura). 6.hét után érdemes elmenni dokihoz, hogy lássa a szívét is dobogni? Már úgy izgulok, hogy tényleg minden rendben van-e...
2015. jan. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A kérdező kommentje:
Én jövő hét szombaton megyek orvoshoz. Nagyon feszülök lent, a hányingerem erősebb, de nem tart egész nap.
2015. jan. 3. 12:19
 15/60 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Kedden voltam uh-n. Már 1,13 cm volt a pici és 135-ös volt a pulzusa. :)
2015. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Gratulálok mindenkinek a babákhoz :-) Én 18-án teszteltem pozitívat (nemvárt után 4 nappal), aminek nagyon örültem. Első babám lenne :-) Sajnos én is csak jövő héten mehetek UH-ra, és már annyira izgatott vagyok, hogy az 5. terhességi tesztet veszem, de szépen erősödik a csík. Egyéb tünetem sokáig még nem volt, de az utóbbi pár napban úgy tűnik, a reggeli émelygés estig tart...
2015. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 A kérdező kommentje:

Akkor szépen növekszik a babád.

Én is jövőhéten megyek, reméljük minden oké lesz. Drukkolok neked.Igen az esti émelygés gyakori, és néha elviselhetetlen.De vele jár.

2015. jan. 4. 12:51
 18/60 anonim ***** válasza:
Drukkolok csajok, hogy szép kis Babszem Jankót (Jankát?) lássatok az uh-n!
2015. jan. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 A kérdező kommentje:
Mi babszemjankót szeretnénk titkon, így teljes lenne a dolog de azért babszemjankának is éppen annyira fogunk örülni, lényeg hogy meglegyen mindene. :)De hogy állandóan aludnék. :)
2015. jan. 4. 19:45
 20/60 anonim ***** válasza:

Sziasztok! (5-ös vagyok) Ki-hol tart?

Holnap megyek uh-ra, nagyon izgulok, hogy monden rendben van-e (riogatnak, hogy nehogy méhen kívüli legyen, meg 6 hetesen már szívhangot is látni kéne) nagyon félek, de remélem minden rendben lesz! Veletek minden ok?

2015. jan. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!