Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki péntekre nem várja?...

Van aki péntekre nem várja? Vannak már valami tünetek? Olyan jó volna megosztani a tapasztalatokat egymással.

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 16:56
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
Szia! 19:20-as vagyok, az utánam válaszolónak gratulálok!
2010. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:

sziasztok, én 11-12 re nem várom...

pár napja iszonyatos mellviszketés, fájás, időnként szúrkál a hasam,és mindtha meg lenne duzzadva a pocakom. Uccsó mensi jan 15. jan 27-én voltunk együtt, elvileg ovukor, tojásfehérjés, nyúlós nyálkám volt. Remélem, végre babó, tavaly dec óta próbálkozunk! Még nem mertem tesztelni...

2010. febr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:

20.00 vagyok.

bocs, 2008 dec óta!!!

2010. febr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
19.41-esnek gratulálok, nagyon szép ez a két csík:-)) A többieknek pedig kitartást, már nem sokáig kell várnunk az eredményre. Remélem nekünk is szép két csíkocskánk lesz:-))
2010. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék. Én is szombatra nem várom. Elvileg akkor még nem is jöhetne, mert csak a 19. napon volt ovum, pedig mindig 14-nél szokott. Nekem is napok óta fáj a fejem. Ez sajnos, szerintem az időjárási frontoknak köszönhető. Mindenkinek nagyon drukkolok, a poztív tesztes kismamának meg gratulálok!
2010. febr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:

sziasztok, köszönöm szépen a gratulációt!

Ma reggel is muszáj volam tesztelni, hogy megnyugodjak...

Viszont mára csak 25ös teszt volt itthon, kicsit féltem is, hogy nem mutat majd semmit.

Hát de :)

Ime:

[link]

2010. febr. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Nagyon örülök hogy ilyen sokan lettünk,legalább tudunk egymásnak drukkolni.A pozitivat tesztelönek én is szívböl gratulálok,és nagyon vigyázz magatokra.èn már nem tudom hogy mit gondoljak,ma reggel is fejfájás,kicsit fáj a cickóm,és néha néha szúr a hasam.A höm az sajna elég vacakul néz ki.Tegnap reggel 35,5 volt(ami szerintem elég kevés),ma reggel pedig még 1 tizedet lejjebb ment,ja és vasárnap pedig 36,8 volt.Mostmár aztán tényleg be vagyok tojva,hogy mi lesz ennek a vége.Elléggé el vagyok kenödve,szerintetek van még esélyem?Nagyon drukkolok mindannyiunknak!:)
2010. febr. 9. 08:42
 18/55 A kérdező kommentje:

Tegnapi 18:27-esnek.

Igen ebben a ciklusban kezdtem el hömérözni.Tavaly márciusban hagytam abba a gyógyszert(diane 35),de igazából csak augusztus óta probálkozunk.(sokat volt távol az apajelölt)Van már egy kisfiam(elsö házasságból)aki nemsoká 8 éves lesz,de mostani párommal szeretnénk egy közös babát is.

2010. febr. 9. 08:47
 19/55 A kérdező kommentje:
ja és 18:27-es,nagyon szép a görbéd,nagyon biztató.drukk
2010. febr. 9. 08:50
 20/55 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Én csütörtökre nem várom. Elég szörnyen érzem magam napok óta, émelygés, szédülés, mellbimbó érzékenység. Tegnap teszteltem, mert hát ha már vannak tünetek........de - lett, persze nem reggel csináltam és mint később rájöttem 25-ös teszt volt. Szóval majd kiderül :)

2010. febr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!