Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki péntekre nem várja?...

Van aki péntekre nem várja? Vannak már valami tünetek? Olyan jó volna megosztani a tapasztalatokat egymással.

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 16:56
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

tegnapelőtt 10:08-as vagyok.

Ma kellett volna megjönnie, de eddig semmi, reggel teszteltem 25.ös x-epil-el, de - lett, szerintetek teszteljek pár nap múlva, vagy ez már kimutatná???

2010. febr. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:

Tegnap 10:45-ös vagyok.

Ma kellene jönnie, de semmi jel rá. És teszteltem újra Expect-tel. Negatív. Szerintetek? Egy halvány pozitív mensi elött 3 nappal ( Expect ), 2 nega mensi elött 1 nappal ( Lily, Pregnancy ), és egy újabb nega ma a mensi napján ( Expect ). Hányingerem van lassan egy hete. Hormonok mókáznak?

2010. febr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:

Kedves mai 8:53-as

Ha nem jön meg probáld 2 nap múlva megint.Akkor lehet mutatni fog már valamit(mondjuk egy +at)

Kedves 9:57-es

Még ne add fel!

2010. febr. 11. 10:37
 34/55 A kérdező kommentje:

9:57-es

Talán probálj ezeken kivül egy másik tesztet ki,hátha.Még bármi történhet,én nagyon nagyon drukkolok nektek.Mi a véleményetek,reménykedhetek még?Az én höm tegnap 36,1 volt,ma reggel viszont felment megint 36,4-re,tünetem az szinte semmi.Van még remény,holnapra nem várom.Légyszi irjatok!

2010. febr. 11. 10:41
 35/55 anonim ***** válasza:

09:57-es vagyok.

Nem hőmérőzök, bár tegnapelőtt (37,3) és tegnap mértem (37,5). Ma nem volt időm. De pl most ebben a pillanatban 37,9 nyugalmi állapotban (kb 2órája ülök csak). Tudom ez elvileg nem ér, de hátha. :)

Egyébként csináltam most még 1 Espect-et. De most pohárba pisiltem és úgy mártottam. Megint olyan mint a hétfői. Igen-igen halvány. Azzal a különbséggel, hogy az első 4 percben vízszintes volt egy erős, vastag csík a függőleges helyett. Aztán az elhalványodott, bár valamennyire most is látszik, és egy igen halvány függőleges is van ott.

Azt számoltam egyébként, hogy ha sikerült, akkor az a 26.-ai akciónak köszönhető. Lehet ezért nem totál pozi még a teszt?

Holnap nem veszek tesztet megfogadtam, mert akkor tuti elhasználom. Már elég sokat költöttem ebben a hónapban rá. Várok hétfőig. Vagy vasárnapig.

Nálad mi újság?

2010. febr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:

Szia 9:57-es

Szerintem pár nap múlva erösödni fog az a teszt,elözö kommentbe irtam velem mizu,azon kivül fejfájásom és cicinagyobbodásom van,de ez még nem jelent semmit.(Bár remélem jelent)Szerinted van még esélyem.(elözö komment)

2010. febr. 11. 11:18
 37/55 anonim ***** válasza:
sziasztok! Negyedik válaszoló voltam, nekem meg jött pedig csak max holnap kelett volna. A többieknek azért szurkolok és neked kedves kérdező!
2010. febr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 A kérdező kommentje:
Köszönöm,és nagyon sajnálom.
2010. febr. 11. 17:48
 39/55 anonim ***** válasza:
02.08. 19:20-as vagyok. Sajnos nekem kezd megjönni! Mindenkinek drukkolok!
2010. febr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 Kriszta81 ***** válasza:

02.08. 17:34-es és 18:27-es vagyok.

Én még mindig reménykedek. A hőm még mindig 37,2 körül mozog, meg még a mensi se jelentkezett. Ma vagyok a ciklus 28. napján. Ez nálam már jelenthet 1-2 napos késést (legalábbis, ha az utóbbi fél évet nézzük), de ebben a hónapban clostit szedtem, úgyhogy lehet, hogy csak ez kevert be, nem tudom. Bár minden pillanatban úgy érzem, hogy meg fog jönni. Tegnap rózsaszínes váladékom volt, ma meg egy kicsi barnás, de mindegyik csak hüvelyváladék mennyiségű. A mellem kicsit fura, nem kényelmes most a melltartó, de azt azért nem mondanám, hogy fáj a mellem. Inkább csak olykor olykor szurkál egyet. One Step (vaterás) tesztet csináltam ma is. Ma látszik egy nagyon nagyon halvány csíkocska, de nem vagyok benne biztos, hogy esetleg nem szellemcsík e. Bár azt mondják, hogy a szellemcsík csak fény felé fordítva látszódik. Az enyém fény nélkül is látható, de azért még nem merek örülni. Holnap reggel megint csinálok egyet és talán már jobban eldönthető lesz. Nagyon izgulok. :) Annyira nehéz elterelni a gondolataimat...

Kedves kérdező, neked végül mi lett?

2010. febr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!