Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Óvszerrel védekeztünk! Lehetsé...

Rainbow2013 kérdése:

Óvszerrel védekeztünk! Lehetséges, hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Az alábbi linken kiirtam, hogy mi történt és mi van, kaptam már hozzászólásokat is! De örülnék ha ha kapnék még segítséget! http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Lényeg, hogy nem jött meg 16.napon járok, a párom eelmondása szerint megnezte a gumit és nem volt kkiszakadva! Semmi tünetet nem veszek észre magamon! Az első teszt negatív lett a második halvány pozitív 15-20perccel később miután megcsinaltam és utána lett kettő negatív! 35 naposak a ciklusaim és kb a felénél voltunk együtt! Hétfőn megyek dokihoz addig is marad az bizonytalanság! Valaki járt már így? Vagy lehetséges egyáltalán a baba? A hasam alja puffadva van de az már máskor is előfordult be tudom húzni és be is tudom nyomni!



2015. jan. 28. 14:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
15 perc után úgy rémlik, h már nem érvényes.
2015. jan. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
És az lehetséges, hogy 6hetes terhességet (utolsó mensitol számolva ez január 20a) nem mutatta ki? Délután csináltam a ttesztet.
2015. jan. 28. 16:17
 13/21 anonim ***** válasza:
Hát ha terhes is lettél és félidő után volt ovud, akkor igen.
2015. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Jaj, dec. 28. óta max. akkor nem mutatná ki, ha

- hcg hormon kiválasztási zavarod van (rém ritka),

- olyan híg pisiből teszteltél, hogy nem volt elég a koncentráció (=ilyen ha nemrég pisiltél előtte).


Valószínűleg hibás teszt volt, vagy pedig a száradási időn túli csíkot hitted pozitívnak.

Szerintem nem vagy terhes.


Egyébként egy-egy kimaradás (ha a terhesség kizárt) teljesen normális, nem igényel orvosi beavatkozást.

2015. jan. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Mensi naptár szerint december 25-31ig volt termékeny iidőszak mi 28-án voltunk együtt de vvédekeztünk nem eértem mi lehet
2015. jan. 28. 16:30
 16/21 A kérdező kommentje:
Holnap reggel tesztelek megint egyet! Az lesz az ötödik teszt, x-epil vettem most! És hétfőn doki mindentől függetlenül!
2015. jan. 29. 20:34
 17/21 A kérdező kommentje:
Ma reggel első vizeletbol negatív lett a teszt de még mindig nem jött meg! IÍgy már 5 negatív teszt... Hétfőn orvos. Addig még lehet remény vagy sem? 18 napja késik.
2015. jan. 30. 08:53
 18/21 anonim ***** válasza:

A gyerekben reménykedsz? Akkor minek védekeztek?


Nem vagy terhes.

2015. jan. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Mert én így hogy nem jött meg úgy voltunk vele hogy bevállaljuk. Ha már jött akkor maradjon. De ezek szerint akkor más lesz a háttérben
2015. jan. 30. 20:12
 20/21 A kérdező kommentje:
Mai első vizeletbol is negatív lett!
2015. febr. 2. 16:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!