Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Óvszerrel védekeztünk! Lehetsé...

Rainbow2013 kérdése:

Óvszerrel védekeztünk! Lehetséges, hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Az alábbi linken kiirtam, hogy mi történt és mi van, kaptam már hozzászólásokat is! De örülnék ha ha kapnék még segítséget! http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Lényeg, hogy nem jött meg 16.napon járok, a párom eelmondása szerint megnezte a gumit és nem volt kkiszakadva! Semmi tünetet nem veszek észre magamon! Az első teszt negatív lett a második halvány pozitív 15-20perccel később miután megcsinaltam és utána lett kettő negatív! 35 naposak a ciklusaim és kb a felénél voltunk együtt! Hétfőn megyek dokihoz addig is marad az bizonytalanság! Valaki járt már így? Vagy lehetséges egyáltalán a baba? A hasam alja puffadva van de az már máskor is előfordult be tudom húzni és be is tudom nyomni!



2015. jan. 28. 14:51
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, de menj dokihoz! Nem úgy volt, h ma mèsz?
2015. febr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!