Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedjek még? Vagy nem...

Reménykedjek még? Vagy nem érdemes? 3 negatív és 2 nagyon halvány pozitív?

Figyelt kérdés

Van 3 negatív (Lily, Expect, pregnancy) és két halvány pozitív tesztem (Expect). Ma kellett volna megjönnie, de eddig nem jött, és nincs is olyan érzésem, hogy jönni fog. :)

Hányingerem van lassan egy hete, elalszom ülve, hasam szúrkálgatott pár napja. Cicim nem érzékeny, bár minden melltartóm mintha kissebb lenne, és amint hazaérek megszabadulok tőlük, mert zavarnak. Ma fáj a fejem kicsit.


Igen, kiírtam pár napja egy hasonló kérdést, de az már nagyon a lista végén van.


2010. febr. 11. 19:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A halvany csik is csik!!!!


Holnap probald ujra es meglatod kiveri majd a szemed a 2. csik.

En is pont igy voltam es most a masik szobaban alszik az 1 eves fiam.

Gratula

2010. febr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem 2-dik hónapja késik és 2 negatív teszt után még reménykedem.Fel a fejjel!!Drukkolok neked
2010. febr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Miért nem mész el dokihoz aki talán egyből megmondja neked,hogy mitől késik ilyen sokat a mensid?

Bár egy 8 hetes terhességet általában minden teszt kimutat,nem hiszem,hogy terhes lennél:(

2010. febr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
52%

A kérdezönek!


Ha terhes is vagy szerintem várj a dokival! Ép azért mert volt már vetélésed!Nekem ezt ajánlották hohy ne rohanjak egyböl orvoshoz mert bár mi történhet a 12.hétig!elég elmenni mikor kb tudod hogy 8-9 hetes vagy!nem jo az ha bolygatnak.

2010. febr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én éppen nem értek egyet az utolsó válaszadóval. Mert pontosan azért kellene elmenni elöbb az orvoshoz, mert hátha kell egy kis rásegítés, mert nem stimmel valamelyik hormonszínted és azért vetélsz el. Akinek nem voltak vetélései, annak felesleges 8 hétnél elöbb dokihoz menni, de a kérdezőnek éppenhogy kellene.
2010. febr. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is el kellene menned dokihoz,hogy legalább megnyugodj kicsit.

Akinek nem volt még vetélése,az bizonyára nem aggódik de akinek sajnos elment már baba(mint nekem is)abban benne van a félsz és jogosan.

2010. febr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Kedves Tegnap 10:03-as!

Nem értek veled egyet. Az utánad lévővel viszont igen.

Egyébként tévhit, hogy csak a 12. hétig történhet baj. Én a második trimeszterben vetéltem, már a 14 hetet betöltöttem.De ismerek olyat, aki 20 hetesen. Így amint biztos csíkom lesz, irány a doki. De lehet így is meglátogatom.


A cicitéma változott. Időnként belenyilal, feszít.

Újabb tesztem még nincs. Talán holnap újból megpróbálom reggeli pisiből.

2010. febr. 15. 16:12
 18/18 anonim ***** válasza:
Sztem is menj dokihoz.Nekem is 2 vetélésem volt(9,11 hét),a harmadik terhességgel 5 hetesen mentem dokihoz,aki adott gyógyszer,így ez már nem halt és immár 25 hónapos a "nagyfiam":)
2010. febr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!