Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Hogyan mondjam el...

Mit tegyek? Hogyan mondjam el nekik?

Figyelt kérdés

18 vagyok és probléma van a menstruációm-mal,ezért fogamzásgátlót szedek,de kimaradt 2 bogyó.

Hétvégente vagyunk együtt és mindig elmegy bennem,így nem tudom mikor volt ovulációm.

Vettem terhességi tesztet,3-4 hete lehetett,de nem mutatott ki semmit,van még 3 tesztem,de nem tudom mikor teszteljek megint.

Félre értés ne essék,szeretnénk babát,mert most sikerülhet.

Nagyon jóban vagyunk a szüleimmel,de nem tudom hogyan mondjam el nekik,2 nővérem elköltözött,a húgom van még velünk.

A páromnak van lakása,sajnos csak feketén volt eddig munkám,de sokat tudtam keresni,hogy tudjak fizetni mindent és félre is van rakva.

Tudom,hogy sokba kerül egy kisbaba,de tudom hogy mik kellenek nekik,mivel bébiszitterkedtem,nagyon sok ideig.



2015. márc. 22. 21:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Figyelj. Amíg nem pozi a teszted addig nincs mit elmondanod. Ha 3-4 hete lehetett akkor csinálj egy tesztet, ha negativ akkor nem vagy terhes.
2015. márc. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Pozitiv lett a teszt,elmondtam elosszor a paromnak,majd anyukameknak.

Nem orultek neki,sot nagyon haragudtak ram,persze megertem,nem tolem vartak a kis unokat elosszor es nem ilyen korban,azt mondtak nekem meg iskolaba kene jarnom,nem gyereket nevelni.

Kicsit feszult a legkor,amikor at megyek anyamekhoz,de anyukam segit,apukamra nem is szamithattam,mert ot nem erdekli,de egy kicsit oda figyel ram.

2015. márc. 30. 23:08
 13/13 anonim ***** válasza:
Hurrá
2015. márc. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!