Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki április 5-6 ra...

Van valaki aki április 5-6 ra nem várja, vagy e körül? Várjunk együtt!

Figyelt kérdés
2015. márc. 27. 00:06
 121/141 anonim ***** válasza:

Dr.P.Szikszay Ádám. Ismered?

Zsu

2015. máj. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/141 anonim ***** válasza:
Csajok!! Fejlemények??? Móni
2015. máj. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/141 anonim ***** válasza:

Extra haloványka pozi teszt! :) Tegnapra nem vártam.Remélem szép erős két csíkosom lesz valamelyik nap.

Zsu

2015. máj. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/141 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nekem vasarnap ismet megjott, ugyh kezdunk majd a kilencedik honapba. Kezdek belefaradni, nem tudom h tudja ezt vki evekig csinalni.


Amugy gratulalok a halvany pozihoz, szurkolok nagyon! :-)

Zsofi

2015. máj. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/141 anonim ***** válasza:
100%
Halk gratula Zsu :) Zsofi ne add fel! össze fog jönni nektek is :) nekünk a 16. hónap lett sikeres... szorítok hogy a következő hónapban neked is ott legyen 2. csík :)
2015. máj. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/141 anonim ***** válasza:

Csináltam ma még egyet ami meg negatív lett.Én ezt már baromira nem értem. :(

Zsu

2015. máj. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/141 anonim ***** válasza:

Ugyan olyan teszttel csinaltad?

Amugy nehez elviselni ezt a sok sikertelen honapot, tenyleg nem tudom elkepzelni h birja ezt vki evekig. Nem baj a kislanyom megvigasztal hiszen mar van egy. :-)

Zsofi

2015. máj. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/141 anonim ***** válasza:

Igen ugyan azzal a tesztel.

Ha nekem is lenne már egy akkor nem lennék annyira kétségbe esve. :)

Elég "régóta" írunk itt egymásnak páran uh.tudjátok,hogy nálam mi a helyzet.

Most megint kezdek kicsit megtörni és rossz hangulatom van.... Hétfő hívom a dokit,aztán megmondom neki hogy gyorsítsa fel a vizsgálatokat. Hétfőig még ellövök egy tesztet,hogy tudjak pontos választ mondani neki.

Zsófi,egyszer tutira ott lesz az a szép pozi teszt az tuti!

2015. máj. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/141 anonim ***** válasza:
Jah Zsu voltam :)
2015. máj. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/141 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok! Valaki még figyeli a kérdést? Hétfőn voltam átjárhatósági vizsgálaton.Hát köszönöm szépen többet sem szeretnék erre menni mert pokolian fájt ahogy felhelyezte a doki a katétert.

Az eredményem eléggé meglepő volt. A bal petefészkem egyáltalán nem átjárható.Teljesen elvan záródva,megnyitni sem lehet. Doki említette a műtétet de egyben őszintén megmondta,hogy nem kéne megcsinálni,mert 1 petefészekkel is lehetek terhes,és mivel bizonytalan az egész nem vágna fel fölöslegesen.

A jobb petefészkem sem teljesen egészséges.Átjárható viszont kanyargós. :(

Sejtettem,hogy gond lesz és úgy voltam hogy felkészülten megyek.Na lányok erre felkészülni egyáltalán nem lehet.

Havi szinten kb 10% esélyem van a babára.Ezt a hónapot most szüneteltetjük, aztán pár hónapig a doki javaslatára próbálkozunk aztán ha nem sikerül inszemnáció vagy lombik.

Az orvosom előtt le a kalappal,hogy ennyire emberi volt és látszódott rajta is az,hogy mennyire sajnálja,hogy ezt az eredményt kellett velem megosztania.Egy tuti ha egyszer terhes leszek csak hozzá fogok járni és vele csinálok végig mindent.

Zsu voltam.

2015. jún. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!