Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki április 5-6 ra...

Van valaki aki április 5-6 ra nem várja, vagy e körül? Várjunk együtt!

Figyelt kérdés
2015. márc. 27. 00:06
 131/141 anonim ***** válasza:

Huu basszus ez nem semmi. El nem tudom kepzelni ez milyen lehet. Hatha osszejon termeszetesen de ha megsem nincs veszve semmi. Ne szomorkodj nem lesz semmi baj. Lesz ott baboca hamarosan. :-) meg kis teso is lesz. :-)

Nalam sincs meg mindig baba. De most nem is erdekel nagyon a dolog. Azt se banom ha mar a nyaron ossze se jon. Legalabb pihengetunk amennyit tudunk, vagyunk. :-)

Zsofi voltam. :-)

2015. jún. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/141 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom Zsu,még nálunk sincs semmi,de hiszem,h hamarosan sikerül. Nagyon szorítok neked, és majd ne feledkezz meg írni ha összejött a kis csodátok :)
2015. jún. 4. 00:07
 133/141 anonim ***** válasza:

Köszi lányok a biztatást.Nem egyszerű még a dolog,hogy ne ezen kattogjon az agyam. :) Már alig várom,hogy ismét a dokinál legyek.Ha minden igaz akkor 22-e fele megyek hozzá megint.Na meg ismét elkezdem használni a cickafark+palástfű teát onnantól,hogy megjön.Januárban elkezdtem inni és februárban össze is jött.Hátha megint segít.Persze mikor doki felírja az utrot+duphastont megkérdezem,hogy ihatom e ezeket mellette.


Idén még babások leszünk az tuti!

Bár az a 10% esély nálam elég karcsú. :D

Zsu voltam

2015. jún. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/141 A kérdező kommentje:
Csak pozitívan! :) Zsu nem gondolkodtál még az Aviva tornán? Hallottál már róla? Én múlt hónapban kezdtem,soha nem volt olyan szép peteérésem,mint akkor és a 6-7napos ciklusomból 3 napos lett. Nagyon sok jót hallottam róla,segít pete vezető elzárödás esetén is.Szerintem egy próbát megér. Én könyv alapján tornázok,ha gondolod el küldöm :)
2015. jún. 5. 14:20
 135/141 anonim ***** válasza:

Kérdező! Priviben megírom az email címemet. Eddig kb. mindent baromságnak tartottam most már bármit hajlandó vagyok megcsinálni. Nekem amúgy a peteérésemet a cickafark+palástfű hozta elő. Sőt januárban használtam februárban terhes is lettem :)

Zsu voltam

2015. jún. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/141 anonim ***** válasza:
Zsófi leányzó itt vagy?!Írok privit.
2015. jún. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/141 anonim ***** válasza:
na mi újság? mik a fejlemények? Móni
2015. jún. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/141 anonim ***** válasza:

Nálam most kedden kiderült,hogy félreértettem mindent amit a doki mondott és fél méhem és 1 petefészkem van nagy valószínűséggel.

Nálad mi a helyzet Móni?


Zsu voltam

2015. jún. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/141 anonim ***** válasza:
Sajnálom Zsu. Nem hangzik valami jól, de nem lehetetlen hogy babátok legyen :) Mi elkezdtük tölteni a 16. hetet, növögetünk szép lassan :) Remélem minden rendben lesz és minél hamarabb összejön neked is a baba. Móni
2015. jún. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/141 anonim ***** válasza:

Na örülök Móni!

Mikorra vagy kiírva?

Képzeld nálam tegnap megint új dolog derült ki.

Most már a 4. variációt tudtam meg... :) :(

Az ottani full extrás uh gépen mindent megtaláltak és minden a helyén van. De a méhem hátra hajló és a hajlásban is van még egy hajlat.A bal petefészkem feljebb van mint kéne lennie (de ez nem számít mert használhatatlan) a jobb petefészkem viszont a méhem mögé kanyarodik el.A röntgen orvos ezért is hihette,hogy nincs meg aminek meg kéne lennie mert nem látható röntgenen ez. Szonográfus mondja hogy ő csak a jobba 6mm-es tüszőt lát.Mondom neki,hogy az meg hogy lehet amikor a doki kedden 12mm-es látott.Akkor keresgélt és megtalálta de tegnap már 18mm-es volt. Ekkor mondta el,hogy mi van velem.Azt mondta,hogy peteérés napján és másnap legyünk együtt,kispárna popó alá és hátulról legyen a szeretkezés.Szerinte természetes úton is lehet baba csak türelem kell hozzá.... Na már nem tudom ki mond igazat :D


Párom azt mondta tegnap,hogy ha legközelebb megyünk akkor mi fog kiderülni,hogy nem is lány vagy hanem fiú?? :D :D Halálra röhögtem magam.

2015. jún. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!