Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni április végéig! Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés
Az előző hónap folytatása
2015. ápr. 2. 07:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/473 anonim ***** válasza:

Emi 2 vagyok :) Köszönöm szépen! :)


[link]


Itt a tesztem, nektek is ilyet kívánok ebben a hónapban, és még erősebbet! :)

2015. ápr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/473 anonim ***** válasza:

Emi nagyon gratulálok!! És Boldog szülinapot! Hát igen, azt hiszem ennél szebb ajándékot nem is kaphattál volna!

Fanni

2015. ápr. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/473 anonim ***** válasza:

Gratulalok Emi!!! Es Boldog szulinpot.


Kriszti ne add fel!! Tudom nem vigasz de a kovetkezo honap talan a tied!

Nekem mar beindult a PMS vagyis 2 heten belul meg fog jonni :-(

De nekem a kovetkezo alkalom valoszinuleg csak honapok mulva lesz. (Ciklus hossz 35-140 nap kozott)

Mindenkinek pozitiv hcg- kivanok!

2015. ápr. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/473 anonim ***** válasza:
76%
Bocsi Vera vagyok az utolso
2015. ápr. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/473 anonim ***** válasza:

Gratulálok Emi és Isten éltessen! :)


Moni vagyok (5.), nekem szerintem úszott ez a hónap is... Pms tüneteim vannak, ami mensi előtt szokott (cicifájás, hullámzó agybaj, alhasi görcsök, émelygés) :( Pedig bíztam benne, hogy az ovu teszttel sikerül, az erős pozi nap reggelén és este is, második erös pozi nap is akcióztunk, de úgy tűnik nem ilyen egyszerű a babásodás... Nem szoktam hőmérőzni de ma kíváncsiságból mértem és 36,7 11.dpo-n, szóval ennyi.. De megy a drukk a többieknek! ;)

2015. ápr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/473 anonim ***** válasza:
Ne keseredjetek el a pms tünetetktől, nekem is voltak, az lett fura h nem jött meg, de a mellfájdalom múlik. Hasam néha szurkál, bele-belegörcsöl, elvileg ez normális. Még bármi lehet belőle nektek is! És köszönöm a szülinapi jókívánságokat! :) Drukolok mindenkinek! :)
2015. ápr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/473 anonim ***** válasza:
12. Anett :) 3. hónap próbálkozás.Àpr.14-re nem vàrom :)
2015. ápr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/473 anonim ***** válasza:

Lányok, először nagyon halvány volt, aztán egyre erősebb, de mostanra ilyen lett. Mit szóltok??

[link]

Fanni

2015. ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/473 anonim ***** válasza:

Emi2 gratulálok!


Fanni én bizakodnék, holnap reggel csinálj másikat


10es válaszoló I vafyok

2015. ápr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/473 anonim ***** válasza:
Még mindig nem.jött meg 28 napossal számolva 5 napja késik 31 napossal számolva két napja ennél hosszabb nem volt a tegnap reggeli teszt ugye negativ volt de ma fentebb ment a hőm 3 tizedet valaki azt mondta a hőm alapján hogy sokkal később volt az ovu, nem tudom mit gondoljak
2015. ápr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!