Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Emberek, nem vagyok erre...

Emberek, nem vagyok erre büszke de lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, 2 éve vagyok együtt párommal és 3 hónapja elmentem a szülinapomon bulizni, ott barátaimmal ittunk és ott volt egy kigyúrt sexi srác, végül addig bókolt amíg az estét vele töltöttem, kb. 5 hónapja mostanáig a párommal nem feküdtem le mert Angliában dolgozik. Holnap jön haza végre. Viszont nagyon furcsán érzem magam, folyton émelygek, ájuldozok és késik a menszeszem, lehet hogy terhes vagyok? Nem lehet hogy valami betegség?

2015. ápr. 25. 14:28
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mi lett!
2015. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Jesszusom!
2015. ápr. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Miért ha 5 hónapja nem látod azt akit egyszer imádtál még a szülinapodra sem jön el, és el akar egy idegen csábítani úgy hogy be vagy rúgva, ti mit csináltatok volna?? és pozitív lett a teszt
2015. ápr. 26. 12:05
 14/35 anonim ***** válasza:

Hűű b+... Nem irigyellek! mit tervezel most? Ha gonolod, írj privit, amiben tudok, segítek.

Zoé

2015. ápr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Ha imádom, és nem jön el a szülinapomra sem fekszem össze egy idegen szexi pasival sem!


Akkor ez jó, mert így legalább jól visszavágtál a "párodnak". 3 hónapos terhes vagy!

2015. ápr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
76%

Ba+,mi az hogy mit csináltunk volna??Elküldöm volna a francba,kapálni!!Vagy ha mégis annyira idióta vagyok,hogy összefekszem vele,védekezek!!!Mondjuk gumival!

Gratulálok!Lekéstél az abortuszról!Én csak szegény gyereket sajnálom,mert lesz egy idióta anyja,az apját meg nem is ismeri majd.

2015. ápr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
36%
Mért kell bántani?! TÉNY: Hibázott, nem kicsit! De az tegye fel a kezét, aki soha, semmit nem bszott el!
2015. ápr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Huh... és most mi lesz? Eltudod tartani a babát vagy örökbeadod?
2015. ápr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
47%

Nos, mikor még csak egy éve sem jártunk a férjemmel, 7 hónapra hagyott itthon. Voltak páran, akik el akartak csábítani 1-1 buliban, mégse hagytam magam. Ha meg akartam volna csalni a párom, legalább védekeztem volna. Ha ennyi eszed volt, mostmár vállald a következményét! Jó kis tanulópénz...

17-es, nincs olyan ember, aki ne hibázott volna életében, de ezesetben egy kis emberke életéről van szó! Sokkal kisebb hibáért is megszólják az embert, főleg ezen az oldalon, nemde?

2015. ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Ez azért egy kcsit több, mint hiba! Ez olyan kifogás, mint amikor valaki véletlenül csalja meg a párját. Ok mindig lesz.
2015. ápr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!