Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Emberek, nem vagyok erre...

Emberek, nem vagyok erre büszke de lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, 2 éve vagyok együtt párommal és 3 hónapja elmentem a szülinapomon bulizni, ott barátaimmal ittunk és ott volt egy kigyúrt sexi srác, végül addig bókolt amíg az estét vele töltöttem, kb. 5 hónapja mostanáig a párommal nem feküdtem le mert Angliában dolgozik. Holnap jön haza végre. Viszont nagyon furcsán érzem magam, folyton émelygek, ájuldozok és késik a menszeszem, lehet hogy terhes vagyok? Nem lehet hogy valami betegség?

2015. ápr. 25. 14:28
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

ugyan elítélem a megcsalást, de:

a félrekettyintéshez is KÉT ember kell. ok nélkül egyetlen ember sem fog félrekefélni. ettől függetlenül rohadt ronda dolog volt, és rohadt nehéz helyzetben lesz a kérdező, de reméljük, tanult belőle...

2015. ápr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Én segítséget kértem volna nem lehúzást, így is kapok eleget, nem kérek tőletek is akiket am nem is ismerek
2015. ápr. 27. 15:50
 23/35 anonim ***** válasza:
12. hetet túllépted már? (csak érdeklődök, a hátsószándékot én meghagyom másnak, nem azér kérdezem)
2015. ápr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
71%

"Én segítséget kértem volna nem lehúzást, így is kapok eleget, nem kérek tőletek is akiket am nem is ismerek"


Már megbocsáss, de te jöttél ide a kérdéseddel, nem mások mentek utánad...gondolkozz egy kicsit...ha nem tetszik töröld a kérdést és probléma megoldva!

2015. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
51%

"Törölhetem-e az általam feltett kérdéseket?



Az általad feltett kérdéseket nem törölheted. A Saját kérdéseid listából a kérdést eltávolíthatod a sor végén található X ikon megnyomásával."


Mindig az osztja az észt, akinek fingja sincs, mit beszél -.-

2015. ápr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
58%
Hűha, félre írtam, és akkor? ÉN legalább a férjemnek szülök gyereket!!!
2015. ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
22%
Előbb talán nézz utána, mielőtt teszed az eszed, vagdalkozni meg könnyű látatlanban, nem kíváncsi rá se a kérdező, se más, hogy hogy osztod az észt név nélkül -.-
2015. ápr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett veled azóta?
2015. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Hogy alakult azóta a helyett? Igazából lehet ,hogy a srácnak is van komoly kapcsolata ,őt is szidni kellene. De hát a fiuknál másképp működik.... Hát a párod Angliában hányszor lépet félre azt jobb ha nem tudod. Az hülyeség ,hogy hónapokat ki lehet bírni szex nélkül..! Menj el nőgyógyászhoz,beszélj szüleiddel mi legyen ha elvetetted lehet soha nem lesz gyereked,sajnos kontár munkát végeznek a nőgyógyászok kivéve ha magán úton jársz hozzá ,és nem adsz neki pénzt már akár erőre is.
2015. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Megtartottam a babád, a párommal szakítottunk mert ő is megcsalt megbeszéltük és így döntöttünk... Most el szeretnék költözni külföldre hogy új életet kezdhessek a babával mert most nagyon boldog vagyok hogy ő bennem él😄
2015. máj. 16. 08:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!