Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyibe kerül egy 16éves...

Mennyibe kerül egy 16éves lánynak az abortusz? És mivel jár együtt?

Figyelt kérdés
kérek mindenkit értelmes választ adjon!köszönöm
2010. márc. 3. 21:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
30%

Ez a gumi? Nagyon sokan használjuk évek óta az óvszert,mégsem szekadt ki.A kedves 16 éves lány meg max (szerintem) 2 éve élhet szexuális életet,és most kiszakadt a gumi,most az egyszer,és pont most terhes lett.Pont akkor volt pé-se,pont elég ondó bejutott a hüvelyébe,h. terhes legyen.

Őszintén szólva szerintem is nagyon sántít a dolog.Ha igaz amit leírtál,és ha a csajnak csak 3 napja késik a menzije,az szerintem még normális.Még megjöhet neki.

De feltételezem,nem csináltatok tesztet,mert akkor írtad volna.

Szerintem vegyetek tesztet,és ha az pozi,akkor irány a doki.

2010. márc. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
27%

Az elso valaszolo vagyok. Orulok hogy van aki mellettem all... Szegyen gyalazat hogy egy 16 eves taknyos dont egy masik ember elete felett, borzalmas hogy csak igy eldontheti hogy elhessen e az a gyermek vagy sem. Eloszor is, en is terhes vagyok, nem azert irtam mert nem lehet babam. En sem voltam szuz 16 evesen, de erdekes modon arra volt eszem hogy szedjek fogamzasgatlot, vagy hasznaljak ovszert (amit mellesleg evekig hasznaltam es SOHA NEM SZAKADT KI)Soha meg sem fordult a fejemben hogy "jaj, lehet hogy terhes vagyok"...


Az ilyeneket akiknek a szexhez van eszuk mashoz nem, becsuknam valahova, szulje meg a gyereket aztan elvennem tole had szenvedjen, talan megtanulna a lecket egy eletre. Es igenis gyilkossag.


Te 20 eves "ferfi", neked sem sok eszed van.. (gondolom te csinaltad fel...)

2010. márc. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a "ma 10:14"kor írónak! Van egy kis fejlemény akit érdekel!A hozzászólásom után volt egy pár nagyon okos hozzá szóló! Ha én lennék az aki "felcsinálta"9:07-es hozzá szóló szavaival élve akkor azt elárultam volna! De mint tudjuk mi értelmes emberek az állatok szokták "felcsinálni" egymást! Az embernél más szavakkal szoktunk élni! De-hát itt megjelenik mennyire művelt egyéniség az aki ilyen szavakat használ! Csak hogy megjegyezzem semmilyen mértékben nem vettem magamra azoknak a hozzászólását akik véleményem szerint az istállóban nevelkedtek fel és valamilyen úton módon most internet elé kerültek és pont az én kérdésemre tudtak válaszolni a sajátos szintjükön! És az aki írta hogy 3nap késés az természetes annak igaza volt mert ma reggel megjött a lánynak és megnyugodott!
2010. márc. 4. 13:16
 24/27 A kérdező kommentje:
Kedves első hozzá szóló! Tedd össze a kezed hogy lehet gyermeked és tedd össze azért hogy neked sosem kelet izgulnod hogy terhes vagy e vagy sem! És kérlek szépen majd ha megszületik a gyermeked eléri a 16-éves kort és Ne adj isten egyszer talán hasonló módon aggódni fog hogy lehet hogy terhes és ha még akkor is ilyen hozzáállásod lesz és el meri majd neked mondani (aminek nem sok esélyt adok) akkor gondolkodás nélkül zárd be a saját gyermekedet had szülje meg a gyermekét aztán vedd el az övét! Gondolkozz már el hogy te miket irkálsz ide agyatlanul! És elmondom neked is hogy ha terhes is lett volna NEM ÉN CSINÁLTAM FEL!(hogy a szavaiddal éljek) De örülj neki hogy TÉGED FELCSINÁLTAK!
2010. márc. 4. 13:22
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Kedves válaszoló!10:14-es vagyok.Ne köszönd meg a válaszom mert elvileg erre az oldalra azért tesznek fel kérdést,hogy választ kapjanak amit az ír aki szeretne segíteni!!!Örülök,hogy végülis nincs baba és ettől remélhetőleg a lincselők is megnyugszanak!Szerintem további gyalázó válaszokra nincs szükség mert ez az alkalom nagyobb tanító volt a lány számára mint bármilyen papolás!Jó egészséget és nagyon boldog életet mindenkinek aki válaszolt akár így,akár úgy!!!
2010. márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
39%

ELŐSZÖR IS SZÉGYELLD MAGAD, HOGY ILYEN HELYZETBE KERÜLTÉL, MIKOR MÁR OLYAN SOK MÓD VAN A MEGELŐZÉSRE.


MÁSODSZOR, PEDIG, ORVOSI BIZOTTSÁG DÖNT ARRÓL, INDOKOLT-E AZ ELVÉGZÉSE, NEM ÚGY VAN, HOGY TE KÉRED-FIZETSZ-CSINÁLJÁK.

EZ NEM KÖZÉRT!!


HARMADSZOR: HOGY MENNYIBE KERÜL?

- AZ ÉLETÉBE

- HA VALAMIT ELCSESZNEK, LEHET KÉSŐBB NEM LEHET MAJD

GYEREKED

- EZERNYI SZÖVŐDMÉNY, UTÓLAGOS BAJ LEHETSÉGES

- A LELKI VILÁGOD MEGROPPAN. NEM AKKOR, LEHET ÉVEKKEL KÉSŐBB JÖN MAJD ELŐ

- MEG FOGOD BÁNNI HOGY NEM VÉDEKEZTÉL VAGY NEM FIGYELTETEK ELÉGGÉ ÉS SAJÁT MAGAD HIBÁZTATOD MAJD

2012. jan. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Jó kis péniszű barátaitok lehetnek. :D nálunk mindig kiszakad a gumi, csak a rossmannos max size volt a jó, 22 centivel... khm... :D lehet az illetőnek is átlagon falüli farka volt. Gondolkodjatok már el. ;) az volt a mázlink, hogy akkor szakadt ki, amikor még nem ment el... azótahasználunk más módszert. :) kis farkúak... :)
2014. jún. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!