Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyibe kerül egy 16éves...

Mennyibe kerül egy 16éves lánynak az abortusz? És mivel jár együtt?

Figyelt kérdés
kérek mindenkit értelmes választ adjon!köszönöm
2010. márc. 3. 21:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
24%
teljesen egyetértek az utolsóval.
2010. márc. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
23%

Én is egyet értek az utolsó hozzászólóval!Nem tudom felfogni,hogy tényleg miért nem lehet oda figyelni a védekezésre!?Mást mindent megadna,meg éveket vár egy babára míg sikerül teherbe esnie míg ő csak úgy elveteti!Én értem,hogy 16 éves nincs anyagi háttér stb. de tényleg biológia órán hol ült?

Nyugodtan le lehet pontozni nem érdekel,de az aki most annyira a kérdező védelmében van szerintem azért ő is így gondolja valamelyest!

Amúgy ennyire bántónak sem kell lenni azokkal akik nem tudnak szülni vagy éppen nem tudnak ill nehezen esnek teherbe őket kellene inkább támogatni,segíteni nem egy kislányt az abortuszban támogatni!Én őszinte leszek ha valakinek tetszik valakinek nem csak azt a kis pocaklakót sajnálom aki nem tehet semmiről mert rossz helyre költözött!

Ja és azt senki ne várja el szerintem,hogy egy ilyen oldalon ahol olyan nők vannak jelen akik lesik magukat,a tüneteiket mert gyermeket szeretnének majd ujjongani fognak egy abortuszos kérdésre mert egy 16 vagy akár hány éves kislány nem bírt magával mert a szexhez nagylány,de a védekezéshez már nem,terhes lesz és elakarja vetetni a gyereket!

Nekem ez a véleményem az egészről!

2010. márc. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Na tehát hogy tisztázzuk...! Én mint a kérdés feltevője lassan 20éves férfi vagyok, és egy butácska kislánynak segítek választ kapni! De hogy leírjam most már a rövid történetet is védekezett a barátjával csak "kiszakadt" a gumi!Már 3napja késik neki és nagyon rosszul viseli az egészet, Édesanya neveli a kishúgával együtt Albérletben laknak az anyja által keresett minimálbérből! Mivel nagy valószínűséggel teherbe esett a lány így teljesen korrektnek gondolom hogy a "TEHERBEESÉS"-hez tegyem fel a kérdésemet!(ha rossz helyen lenne a kérdésem akkor már rég törölték volna) Aki meg csak leoltani jött ide az nézzen magába!Az eddigi válaszadóknak pedig köszönöm
2010. márc. 4. 08:13
 14/27 anonim ***** válasza:
17%

nahát ez a rengeteg "kiszakadt" gumi...én nem tudom mi van a mai gumi gyártással, ilyen silány minőséget...

vagy pedig nem tudom mit csinálhatnak egyesek szex címszó alatt de hogy attól hogy szakad el a gumi...elképzelni se tudom...(haszbáljuk már jópár éve és sose volt semmiféle szakadás):)

szerintem inkább nem volt ott semmiféle védekezés...

de ne legyen igazam.

2010. márc. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
10%
szóval a kérdés feltevője az aki felcsinálta a kiscsajt. ha kiszakad a gumi arra való a 72 órás tabletta.
2010. márc. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
18%
szégyennel jár. egyszerűen szégyeld magad buta vagy. ide süllyed a világ
2010. márc. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
23%

Hogy mennyibe kerül???

Kérdezze meg az anyját!

Remélem értelmes a válasz...

2010. márc. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
73%
a mindenki számára elérhető fogamzásgátlásról írnám: a jó minőségű gumi 3 db 600 ft-ez egy kamasz számára nem megfizethető. a fogamzásgátló 3 havi min 5000 ft-nem megfizethető. az esemény utáni tabletta 5000 ft-kifizethetetlen. nem támogatom az abortuszt-ami egyébként valóban 30000 ft,de méltányosságból el is engedhetik-,és ha teheti a lány,inkább adja örökbe a gyermeket,de nem szabad azért elítélnünk,mert neki megadatott,ami másnak nem.
2010. márc. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
90%
Szia!Én már három éve szeretnék babát nem sikerül de nem a 16 éves lány hibája!Hiába lázadnak a kedves válaszolók sajnos bárkivel megeshet akármilyen óvatos is bármennyire védekezik is,hogy teherbeesik még gyógyszer és spirál mellett is!!!Az egyetlen 100%-os védekezés neve:No sex!Most mindenki nézzen magába hányan nem éltek nemi életet 16 évesen?Én egyébként 31 éves vagyok tehát bár nem öreg de nem is a tizenévesek körébe tartozom és én sem voltam már szűz 16 évesen!Nem ennek kellene a természetesnek lenni de ne a mai világot és korosztályt szidjuk csak gondoljunk visza a sajátunkra!Nem pártolom én sem az abortuszt de ez a gyakori kérdések oldal azonbelül a teherbeesés témakör és nem az erkölcstan vagy a pszichológia!Azokra a kérdésekre mindenki szívesen válaszol látnokként,hogy vajon terhes vagyok-e de ha valaki segítséget kér akkor előjön a nagy erkölcsi duma!Tehát kedves kérdező:Az anyagiakat úgy számolják,hogy figyelembe veszik az anyagi hátteret!Lesz családvédelmissel beszélgetés és igen szülő beleegyezése kell a műtéthez és tényleg minél előbb végig kell járni mert az idő múlásával az embrio is fejlődik és a lánynak is nehezebb lesz feldolgozni!
2010. márc. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
22%
09.56 gyönyörűen leirtad hogy nembaj hogy nem védekeztek mert szegénynek lehet nem futotta rá. ha nincs pénze védekezni ne szexeljen!!
2010. márc. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!