Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem varja 20-ra? Es ki...

Ki nem varja 20-ra? Es ki mivel probalkozott baba ugyben, gyogyszerek, vitamin? Izgultok mar hogy sikerult e?

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 09:01
 81/109 anonim ***** válasza:

Ez szerintem teljesen egyén függő, hogy kinek mikor mutatja ki! Van olyan is, akinek csak a nemvárt után 4-5 nappal mutatott valamit, szóval még van remény! Na meg nem is reggeli pisiből nézted, gondolom, szóval nyugiiiiiiii :)

Niki

2015. júl. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/109 anonim ***** válasza:
Így van! Drukk! :) 3-as
2015. júl. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/109 A kérdező kommentje:

Jajj lanyok teleg koszonom szepen nektek hogy igy drukkoltok! 😊😉

Olyan reg varunk ra mar hogy jojon a baba,azon gondolkoztam ma hogy ha meg jon netan akor van e ertelme folytatnom a clostyt?!

2015. júl. 23. 16:37
 84/109 anonim ***** válasza:

Hát én ehhez nem tudok hozzászólni! Nem szedtem még ilyen gyógyszert, szóval inkább a dokit kérdezd meg, ha más nem,akkor telefonon! Nekem furi, mert már el is múlt... Lehet ez a hülye meleg zavarja meg ennyire a dolgokat?

Üdv: Niki

2015. júl. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/109 A kérdező kommentje:

Szia Niki.lehet?a meleg,de azert neked sem artana egy tesztet ell lonod,mert van akinek kicsit megjon terheseg elejen,nekem gyanus vagy.

Megcsinaltam az xepilt de nem elso pisibol vagyis ejjel es hajnalban is kellet tobszor pisilnem,szinten nega,de mintha nagyon halvanyan lenne rajta valami,probaltam feltolteni hogy nezetek meg de valamiert nem engedi. Nemtudom mar mire veljem mert ha minden szamolasom igaz akor ma vagyok a 14 napon.aaaaaa,nem birom😢

2015. júl. 24. 08:53
 86/109 anonim ***** válasza:
Hát őszinte leszek, én is gyanús vagyok magamnak :D 9,10,12-én is voltunk együtt, szóval éppen a 21-e lehetne a beágyazódás napja is. Számolgattam már, és akkor ma lehetnék a 14. dpo-n. Lehet holnap , vagy vasárnap reggel nézek egy tesztet, inkább várok vele, hogy biztos mutasson (vagy ne mutasson) valamit! A halvány pozi jóóóóóó! De tarts még ki, ha csak 14. nap, akkor még pár nap és erősödik! Szurkolok, hogy ne jöjjön meg!!!! Niki
2015. júl. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/109 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mizu veled reggel óta? Hogy vagy?
2015. júl. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/109 A kérdező kommentje:

Koszi a kerdesed.de szomoruan.. 😢😥 ugyanis nem tortenik semi,a menstruaciomnak semi jele,a hanyinger is elmult.a melleim meg feszulnek de mar nem anyira.tesztem is negativ volt,erzem hogy nincs pocak lakom csak a clostilbegit jol bekavart vagy mit tudom en.



Es ti hogy vagytok? Valakinek sikerult pozit tesztelni?

2015. júl. 24. 20:16
 89/109 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Hát én mensizek. De folyamatos hányinger. És ami fura hogy nem görcsölök,mint szoktam, hanem szúr a hasam alja. Nőgyógyász be van tervezve hétfőn telefonálok időpontért. Mert ez nem megszokott.
2015. júl. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/109 A kérdező kommentje:

Tegnap este olvasgattam a closty utan.es rajottem hogy nalam mi lehet a problema. Nekem mindig is vekonyka volt a mehnyakahartyam, na most a closty egyik rossz mellek hatasa pedig az hogy vekonyitja a mehnyalkahartyat sajnos.ovum az biztos hogy volt hiszen minden jel megvolt es az lh teszt is igazolta,en szerintem az amugy is vekony nyalkah.mat.jol levekonyitotta es ezalltal nemtudott beagyazodni,es ezert is kesik a mensesem.szoval jol beszivtam a clostival.; 😢 csak ezt a dokim tudja h vekony es megis nem tett erte semit?! Pedig en mondtam neki es azt mondta ciklus masik felettol dupaston kell szedni,igen am es elotte?!

Anyit tudok hogy en mar ha meg is fog joni nem fogok clostyzni.csak kart tett '😢


Es te Niki hogy vagy teszteltel?

2015. júl. 25. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!