Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem varja 20-ra? Es ki...

Ki nem varja 20-ra? Es ki mivel probalkozott baba ugyben, gyogyszerek, vitamin? Izgultok mar hogy sikerult e?

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 09:01
 71/109 A kérdező kommentje:

Koszonom jol vagyok,a mesesem meg sehol tesztet sem csinaltam ma.

De tegnap megint kora este rokaztam, remelem a babanak tudhatom be nem a savas gyomromnak.es tegnap delutan kezdodott a mell viszketesem, egyfolytaban viszketett,estere mar a mellbimboim is, bizserget es viszketett,most feszul jocskan a melleim,kis emelyges szedules,hat nemtudom. Mindent leszamitva, volt mar ilyen hogy kicsit viszketem de enyireee?!!

Most regel eszre vettem lent is be vagyok duzzadva.

Naa minden jel megvan mar csak egy pozitiv teszt kene. @😒

2015. júl. 23. 07:35
 72/109 anonim ***** válasza:
Ennek nagyon örülök :) tegnap este nekem is hányingerem volt. Ma is azzal keltem + szédülés. Mensi nekem sincs még. Holnap akarok tesztelni, de csak délután tudok. 3-as :)
2015. júl. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/109 anonim ***** válasza:
Szurkolok nektek :) Olyan jó lenne,ha sikerülne! Az én mensim se a "tökéletes", csak barnázok és az is múlóban van, semmi görcs, vagy mensis érzés. Lehet nem is volt ovum? Bár az kb lehetetlen, minden tünetem megvolt, és soha nem volt olyan, hogy kimaradt volna... Én amúgy itt mindig olvasgatom, amit irkáltok, szóval szerintem tudjuk itt tartani a kapcsolatot, ha nektek jó! Szurkolok! Niki
2015. júl. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/109 anonim ***** válasza:

:( 10kor volt egy sötétvöröses darabos plecsni a bugyimon. És rá 2 órára most megjött.. :((( ilyen még nem volt. Mérhetetlenül elszomorodtam,mert nem szokott késni. :/ nem görcsölök, nem fáj a derekam..semmi mensi tünet csak vérzek..

Mindegy a jövőhónap a miénk is lesz remélem..

Kérdező neked pedig megy a drukk továbbra is! :)

2015. júl. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/109 anonim ***** válasza:
3-as
2015. júl. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/109 anonim ***** válasza:
Jajj, de sajnálom! :( Na de akkor majd jövő hónap, új lehetőségek ;) Niki
2015. júl. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/109 A kérdező kommentje:

Szioka,lanyok nekem is megjon erzesem van,de a melleim akorak mint egy gorog dinye.hol elojon hol elmuluk a megjon erzes,az emelyges is elojott,de elmult.ma megvettem a 2 db xepilt,regelre.de!egyet el lottem es nega ;-( olyan erzesem van hogy most sem sikerult a closty ellenere sem lehet csak siman kitolja a mensesem a closty. ?


Sajnalom lanyok hogy megjott,pedig en is drukolokk mindenkinek, hogy sikeruljon,

2015. júl. 23. 13:20
 78/109 anonim ***** válasza:
Tudod, addig van esély, amíg meg nem jön ;) Ha most nem, akkor kövi hónapban. Nem keseredünk el, nem adjuk fel! Egy kis csalódás belefér,de talpra állunk! Én már rendbe jöttem, elkönyveltem, hogy most sem, de majd augusztusban eljön az én (mi) időnk ;) Fel a fejjel, és szurkolok! Niki
2015. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/109 anonim ***** válasza:

Új hónap új remény! Most már nem fogok rágörcsölni.

Kérdező. 25ös az x-epil nem a legérzékenyebb,még nincs veszve semmi: )

2015. júl. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/109 A kérdező kommentje:
Tudom en is hogy az xepil 25-os, erzekenysegu.de en aban bizom hogy meg korai volt,de ha holnap van a nemcart nem kellet volna mar jelezen a teszt meghaa hlvanyan is?????😒 itt sokan irjak hogy nemvart elott halvanyat tesztelnek.
2015. júl. 23. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!