Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem varja 20-ra? Es ki...

Ki nem varja 20-ra? Es ki mivel probalkozott baba ugyben, gyogyszerek, vitamin? Izgultok mar hogy sikerult e?

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 09:01
 51/109 A kérdező kommentje:
Sajnalom igazan Niki,de nem vagy egyedul mert mi is a baba temabol ossze szolalkoztunk :( mar tegnap elott,kerdezgett mivan velem,de nem nagyon osztom meg vele.
2015. júl. 21. 12:19
 52/109 anonim ***** válasza:
Ők ezt könnyebben kezelik. Ha nem jött össze most, akkor majd jövő hónapban, ha akkor sem, majd a következőben. Nem ők érzik ezt, a kudarcot, hogy még ennyit se sikerül "megcsinálnom". :/ Most komolyan úgy vagyok,mint itt egy csaj gy.k-n, hogy inkább védekezik, mert így legalább biztosra tudja, hogy nincs baba, és még az is jobb a bizonytalanságnál... Sok sikert nektek :) Ja de azóta már megbékélt azt hiszem (a telefont már felvette) :D
2015. júl. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/109 A kérdező kommentje:

Ez igy van ahogy irod!nekunk nehezeb sajnos,plane ha valaki eveket kell varjon a teherbe esessel.

Egyebkent most csinaltam egy xepilt es Negativ :(

Ti hogy alltok tesztelt valaki ma vagy fogtok?

2015. júl. 21. 16:48
 54/109 anonim ***** válasza:

Szia. 3as vagyok. Nem teszteltem még azóta. Várok még pár napot.

Sajnálom,de még addig van remény míg meg nem betegedsz. Drukkolok: )

2015. júl. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/109 A kérdező kommentje:

Lanyok segitsetek mar eldonteni most van ezen a teszten valami?sajnos nem latom jol a ferjem is elment dolgozni

A tesztre az van irva h 4 nappal a menstruacio elott lehet hasznalni.cyclotest a neve,leszedtem a kisuvegcset mert visszatukrozodott.jaa elso pisibol csinaltam.

Migyak linkelem...

2015. júl. 22. 08:09
 56/109 A kérdező kommentje:
2015. júl. 22. 08:10
 57/109 anonim ***** válasza:
Szia 3-as vagyok. Áttettem a képet negatív effektusba,de én sajnos még nem látom rajta a 2. Csíkot. Ez 10-es érzékenységű teszt?
2015. júl. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/109 A kérdező kommentje:

Igen 10-es.

Ha messzeb tartom magamrol a kezembe latszik egy halvany valami, mesi meg sehol de barnazas sem.direkt erzekeny tesztet vettem hatha?! De hiaba :-(

Emelygesem kicsit van mar derekam faj,es melleim is feszulget,anyira idegesito,tortene mar valami ;-(

Koszi h megnezted.

2015. júl. 22. 08:40
 59/109 anonim ***** válasza:

Ismét én. Ne keseredj el! Holnap reggel vagy utána reggel tesztelj megint. :)

Én úgy döntöttem hogy,ha péntekig nem jönne meg, akkor péntek reggel csinálok egyet még.

2015. júl. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/109 anonim ***** válasza:
Hát messziről éppen,mintha lenne, közelről nem látom :/ De még mindig nincs veszve semmi!!!!! 3-as, te nagyon erős vagy, ha kibírod péntekig :D Neked elég jó jel, hogy már késik, remélem max csak 9 hónap múlva jön meg ;) Niki
2015. júl. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!