Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem varja 20-ra? Es ki...

Ki nem varja 20-ra? Es ki mivel probalkozott baba ugyben, gyogyszerek, vitamin? Izgultok mar hogy sikerult e?

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 09:01
 61/109 anonim ***** válasza:
Találtam valamit :) Lehet kipróbálom. [link]
2015. júl. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/109 A kérdező kommentje:

Igen meszirol latszodik,de en negativnak veszem inkab.

Jo ez az oldal amit belinkeltel kedves utolso! Szemelyszerint probaltam mar teazni is palast es cickat de nem jott be :(

Ma kicsit joban belemelyedtem a szamolasba es hat arra jutottam hogy ha 10- en volt ovus eros fajdalmam es akor egyutt is voltunk :/ es masnapra elis mult a fajdalim akor ma meg csak 10-11 napon vagyok.

Jol szamolom??

2015. júl. 22. 11:04
 63/109 anonim ***** válasza:
Niki voltam :) Én megpróbálok egy méregtelenítést, 4 hét belefér, legfeljebb ez a hónap majd kimarad, nem próbálkozunk. Utána meg majd a fagyöngy-tinktúrát kipróbálom. Ezt a linket a párom mutatta :) (már teljesen megbékélt) Na de,ha tényleg 10-én volt ovud, akkor tényleg csak pénteken (nem) kellene megjönnie, szóval az esély megvan! Nagyon szurkolok!!!!
2015. júl. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/109 A kérdező kommentje:
Koszonom Niki,aranyos vagy en is kivanom hogy sikeruljon a baba nektek.egy probat meger a tea kura lehet neked Niki eppen erre van szukseged hogy megkonyebisd a teherbe esesed.
2015. júl. 22. 12:23
 65/109 anonim ***** válasza:

3as vagyok! Kérdező akkor még bőven van időd(3-4) nap, csak most kelene termelődnie a hcg-nek,ezért nem mutat a teszt. Tarts ki! :)

Egyébként én is többször említettem,hogy úgy érzem legbelül,hogy megfog jönni. Még semmi remélem így is marad és a megérzésem csal..

Inkább várok,mint hogy nega teszteket lássak folyamatosan.. :/

2015. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/109 A kérdező kommentje:
Mar ki kell birnom pentekig legalab maj akor tesztelek,a heten ki kell derulnie sikeres e ez a honap a clostytol vagy megjon?!
2015. júl. 22. 14:35
 67/109 anonim ***** válasza:
Akkor együtt izgulunk! :) szorítok érted. 3as :))
2015. júl. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/109 anonim ***** válasza:
Én is szorítok nektek :) Minden esélyetek megvan rá :) Ha már nekem nem jött össze, hagy örüljek a ti boldogságotoknak! Várom a pénteket ;) Niki
2015. júl. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/109 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos vagy Niki! Neked is sok sikert a továbbiakban. Jó lenne tartani a kapcsolatot,tudni mi van veletek: )
2015. júl. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/109 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező?
2015. júl. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!