Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnék a volt páromtó...

Babát szeretnék a volt páromtól! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig is tudtam, hogy ha egyszer babát szeretnék akkor csakis kizárólag Tőle. Mikor tönkrement a kapcsolatunk akkor is biztos voltam abban, hogy én majd egyszer Tőle szeretném ha lenne gyerekem és megfogadtam magamban, hogy ha úgy alakul akkor meg fogom keresni Őt ezzel a dologgal. Nos most jött el a pillanat amikor úgy érzem szeretnék babát viszont fogalmam sincs hogyan vezessem föl ezt neki. Ebben szeretnék tanácsot kérni. Én nem kérném tőle, hogy mondjon le róla, akkor láthatná amikor csak szeretné függetlenül attól, hogy nem vagyunk együtt. Nem jelentene problémát, hogy egyedül nevelem mert volna segítségem és anyagilag is tehetősek vagyunk.
2015. júl. 16. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Egy gyerek nem egy dekorációs tárgy. Az önzésed minden határon túl megy! Neked nem gond, hogy egyedül neveled fel, a gyerek helyében viszont pofonvágnálak, amiért ezt tetted velem, és jogos is lenne! Végtelen önzés, amit itt összehordtál.
2015. júl. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 schocko ***** válasza:
86%
Az ilyeneket cirkuszban kellene mutogatni...
2015. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyennek mint te, ne legyen gyereke...senkitől!
2015. júl. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért menne bele ebbe a volt párod? Szerintem semmi oka nincs rá, úgyhogy elég nehéz lesz erről meggyőznöd. Nyilván ha valaki szülőnek készül alap hogy jelen akar lenni a gyerkőc életében, együtt akar élni a gyerkőccel. Az hogy a gyerkőc születése után is elválhatnak a szülők az más tészta... mert alapból nem erre készültek.
2015. júl. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt ne az exednek vezesd elő, hanem a jelenlegi párodnak és a pszichológusodnak.
2015. júl. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez nagyon rossz ötlet, jó nem sülhet ki belőle!

Hány éves vagy,hogy most jött e a pillanat és nem lesz több?

2015. júl. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Felesleges felvezetni bárhogy is , mivel normális ember ilyesmibe nem megy bele sőt javasolja, hogy kezeltesd magad. Mivel az exedről beszélünk , és te magad írtad hogy tönkre ment a kapcsolatotok és véget is ért gondolom hogy SEMMIT nem akar már tőlled, nem hogy gyereket. Önző vagy mert egy gyerekkel magadhoz láncolod örök életre még akkor is , ha köztetek egyébként semmilyen szerelmi jellegű kapcsolat nincs arról nem is beszélve hogy szegény gyereket minek teszed ki.
2015. júl. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ennyiből áll az egész. Felcsináltatnád magad és kész. Azért mert nincs benned felelősség érzés, lehet hogy a volt párodba van. Ugy gondolod hogy meglenne a gyerek és apa nem kell neki. Az apának meg nincsenek ėrzelmei .?? No a gyerekről meg ne is beszéljünk.
2015. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 piroska és a farkas ***** válasza:
77%
Abba nem gondoltál bele, hogy mi van, ha nemet mond? Szia Pisti! dejo látni téged! figyi azért hívlak, mert tőled akarok gyereket. Most. Ja, tudom, hogy 3 éve szakítottunk, dehát ez van. Szia Gizi, én is örülök, h látlak, bemutatom Katinkát, ő a menyasszonyom, én majd vele szeretnék gyereket. Viszlát! Hát kb így képzelem el, illetve ennek a végkifejletnek drukkolok...
2015. júl. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Pszichopata vagy.

Most jár a szád, hogy semmit nem vársz tőle, bla-bla bla. Persze... aztán majd a bíróságra mész, hogy járuljon hozzá a gyerekneveléshez, mi? Tönkretennéd az ő, és a gyereked életét? Amúgy meg nem hiszem, h igent mond, normális ember nem mond erre igent.

2015. júl. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!