Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelenthetnek esetleg valamit...

Jelenthetnek esetleg valamit az időn túli, épphogy látszódó csíkok is?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk, mára nem vártam. Az ovum nem tudom, mikor volt, de valószínűleg középidő után, de nem tudom, mennyivel. Ennek ellenére tegnap és ma teszteltem (aki szerint nem kell még, az kíméljen), és 4 különböző féle teszten is csak időn túl jelent meg valami alig látszódó csíkféleség, a színéről nem is tudok nyilatkozni, viszont száradás után még "jobban" látszik, mint előtte. Gondoltam rá, hogy nyilván száradási, meg szellemcsík, de 4 különböző márkán (x-epil, facelle sima, meg műanyagborításos, intimed) is pont egyformán kb.? Képet készíteni esélytelen amúgy róla. Ilyen véletlen van szerintetek? Korábbi hónapokban az ilyen tesztek totál csíkmentesek voltak... Köszi!

2015. aug. 12. 19:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
Én is ma nem várom. Dél körül csináltam 25-ös tesztet és nagyon halvány 2. csík is megjelent. Sosem lehet tudni, míg nem jön meg van remény szorítok Neked!
2015. aug. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A színe lenne pont a lényeg. Egyébként előfordul, hogy először csak időn túl jelenik meg a második csík és van baba de lehet száradási csík is. Igaz 4 teszten is furcsa lenne. Két nap múlva ismételd meg.
2015. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen pozitívat jelentett, de ugyan így bizonytalan voltam, mert időn túl láttam csak halványan. Később már azonnal kijött.
2015. aug. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem is az lett gyanús, hogy több fajta teszt is hasonlóan reagált... nagyon bízom a holnap reggelben, hátha értékelhető tesztem lesz, szorítsatok. Amúgy az ovum kapcsán még annyit, hogy 16 ciklusnapomon voltam dokinál, aki egy olyan tüszőt látott, ami kb. 1 héten belül repedhet meg kb. Az ovutesztem meg már pont elfogyott,de remélem azért nem látszik még komolyabb csík, mert tényleg később fogant.
2015. aug. 12. 21:30
 5/13 anonim ***** válasza:
Reméljük a legjobbakat!
2015. aug. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem itt van a hasamban az időntúli csíkom :) 32htk
2015. aug. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma reggel lett megint pár épphogy csíkom, van, ami időn belül, rózsaszín, de nagyon-nagyon halvány (discolor nevű teszt), x-epilen meg kb. ugyanaz, mint tegnap, vagy tegnapelőtt... Ez ugye nagyon nem jót jelent? :(
2015. aug. 13. 14:47
 8/13 anonim ***** válasza:
De jót jelent! Holnap is csinálj egyet! Két naponta duplázódik a hcg.
2015. aug. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8-as, köszi a biztatást! AZ az igazság, hogy csak az bizonytalanít el, hogy a tegnapelőtti tesztem is olyan, mint a mai, és az ugye két napja volt. :) Van még itthon pár fajta teszt (corax be sure, movo romed, vaterás, intimed), de már egyszerűen nem merem megcsinálni, pláne délután, viszont nem is tudok a témától sem elszakadni, szörnyű ez...
2015. aug. 13. 15:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyreszt nem jott még meg, ez jó jel! Másrészt du tenykeg ne csinalj, de holnap reggel mar tobbet tudunk! Majd ird meg mi volt!
2015. aug. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!