Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelenthetnek esetleg valamit...

Jelenthetnek esetleg valamit az időn túli, épphogy látszódó csíkok is?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk, mára nem vártam. Az ovum nem tudom, mikor volt, de valószínűleg középidő után, de nem tudom, mennyivel. Ennek ellenére tegnap és ma teszteltem (aki szerint nem kell még, az kíméljen), és 4 különböző féle teszten is csak időn túl jelent meg valami alig látszódó csíkféleség, a színéről nem is tudok nyilatkozni, viszont száradás után még "jobban" látszik, mint előtte. Gondoltam rá, hogy nyilván száradási, meg szellemcsík, de 4 különböző márkán (x-epil, facelle sima, meg műanyagborításos, intimed) is pont egyformán kb.? Képet készíteni esélytelen amúgy róla. Ilyen véletlen van szerintetek? Korábbi hónapokban az ilyen tesztek totál csíkmentesek voltak... Köszi!

2015. aug. 12. 19:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nagyon elkeseredtem. Egy picit elkezdtem vérezni. Még csak nagyon kevés, de szerintem meg fog jönni rendesen. Van ilyen persze, de az elmúlt három ciklusban (amióta élesben megy a dolog) mindig volt épphogy látszódó 2. csíkom, aztán meg megjött végül, szerintem már a beágyazódás nem akar rendesen végbemenni.... :( Lehet írok ki majd erről egy kérdést, de vajon mit kezdjek ezzel? A dokim szerint majd akkor beszéljünk erről, ha egy éve nem jön a baba. De én minden hónapban érzem, hogy megtörténik a megtermékenyülés (mármint a rá 8-10 nappal kezdődő jelekből), a tesztek is elkezdenek halvány pozikká válni, majd másnap már alig látszanak, és megjön. Olyan igazán pozit nem tudok a dokinak sem mutatni, így nem vesz komolyan, de tuti valami nincs rendben velem. Progeszteron lenne... :( Na bocsi, hogy ide kiöntöttem ezt a zagyvaságot...
2015. aug. 13. 21:45
 12/13 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Tényleg. De nem lehet, hogy bekepzeled ezt az egeszet?

Egy hormonvizsgalat nem ártana azért. Mondjuk a 21. Nalon egy progeszteron szint nézés és egyebek. Csak, hogy megnyugodj!

Leszel te is babas! Hidd el!

2015. aug. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
nem tudom, nem zárok ki semmilyen lehetőséget, de szerintem ennyire nem hibbantam meg. Van már egy tündéri kisfiam, ahogy kitaláltuk, hogy jöhet a baba,az első összebújásból be is kopogtatott, és rá egy hétre már éreztem, hogy feszülget a hasam, bizsereg, stb. Vele semmi gond nem volt később sem szerencsére. Na most ugyanezeket éreztem, plusz keményedéseket, amiket az előző terhességből ismertem, fájdalommentes, de érezhető. Nem tudom, mit jelentenek ezek, de biztosan nem képzelem be. A hormonlabort említettem a dokimnak, de még napi 1-2X szoptatom a fiam, így azt mondta, addig nincs értelme. De miért? Így nem értékelhető a progeszteronom, vagy mi? Ismerek nem egy anyukát, aki szoptatás alatt szedte az utrot. Pláne sokat ismerek, aki terhesen is szoptat, és nincs gond. Bíztam volna benne, hogy én is így leszek, csak azért nemszívesen választanám el erőszakkal, mert hátha csak amiatt nem jön a tesó. Lehet ezer más oka is, és akkor a naggyal szúrok ki most, ha nem ez. Közben kiderült, hogy pm alulműködésem is van, elég enyhe (tsh: 4), de már gyógyszerezek egy hónapja, ki tudja, az is ennyire bekavarhat? Szerintetek létezik olyan doki/hely, aki hamarább elébe megy a dolgoknak, és nem a szoptatás abbahagyásával, meg az 1 év kivárásával jön?
2015. aug. 14. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!