Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek jött össze az első...

Kinek jött össze az első védekezés nélküli hónapban a baba?

Figyelt kérdés

tudom hogy van már ilyen kérdés, de nem frissek, azóta hátha többen tudnak mesélni :)

Akinek összejött, az tudta,hogy mikor van peteérése? Vagy csak simán együtt voltak amikor jólesett?



2015. szept. 24. 14:11
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/136 A kérdező kommentje:
én nem akarok előtte tesztelni (de lehet fogok :P) ez még csak a peteérés utáni 9.-napom ha minden igaz így majd csak akkor fogok tesztelni ha már 1 napja késik (már ha fog) azaz 5 nap múlva. Bár én elég türelmetlen ember vagyok :D úgyhogy lehet hamarabb is csinálok egyet sunyiba :D
2015. okt. 1. 08:45
 52/136 A kérdező kommentje:
És hogyan fogjátok előadni apukának hogy ha babások lesztek? :) Én szabadidőmben festeni, rajzolni szoktam, így arra gondoltam, mivel ha hazajön a munkából mindíg kíváncsian leskelődik hogy mit rajzolok, :D hogy majd úgy teszek mintha rajzolnék, és az lesz a papírra írva, hogy "Gratulálok Apuka leszel" alá egy baby-t rajzolok és felragasztom rá a pozitív tesztet mintha fogná a kezében :D
2015. okt. 1. 08:53
 53/136 anonim ***** válasza:

Én tesztelek holnap reggel (tuti még negatív lesz vagy nagyon haványka), mert hétvégén nagy buli lesz. Október első hétvégéjén csúnyán szoktunk kinézni. Tesóimmal szoktunk elmenni "bulizni", míg papa vigyáz az unokákra és kíváncsiságból megnézem, így vagy tudatosan nem iszom vagy ha negatív, csak módjával... Aztán a következőt majd jövő héten lövöm el. Nekem a kislányomnál a nemvárt napján csináltam tesztet és egyből látszott a 2. csík nagyon sötéten. Talán ezért bízok abban, hogy most előtte már látszani fog halványan. Hogy mondom meg? Passz... Első terhességemnél, nem voltam rá felkészülve. Akkor már 4 napja késett mikor csináltam egy tesztet. Amikor megláttam, lerogytam a wc-re és sírtam. Nem tudtam, hogy miért ( volt abban boldogság, félelem és minden egyéb érzés ), akkor írtam egy sms-t a páromnak, hogy van valaki nagyon akar jönni. Egyből tudta, hogy miről van szó. Ez a baba elment. Majd a kislányomnál úgy volt, hogy (meleg nyári este) elmentünk Siófokra bulizni, este ott elájultam és nagyon ingerült is voltam. Másnap kellett volna, hogy megjöjjön. Reggel hamarabb keltem, mint párom és gyorsan csináltam tesztet ( abban a hónapban az ájulásig nem is gondoltam, hogy lehetne baba ). Erős pozitív. Vettem a ruhám, mentem dm-be, újabb teszt és egy képeslap. Egy szerelmes képeslap volt és írtam bele egy idézetet és így adtam oda páromnak a teszttel, mikor felkelt. Most valami kreatívabbra gondoltam, de még nem tudom, hogy mi legyen.

Tünetek vagy annak vélt dolgok vannak nálatok?

2015. okt. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/136 A kérdező kommentje:
hát... tünet... nem tudom még nem voltam terhes :D Az egyedüli ami fura, hogy 2-3 napja éjszakánként többször is felkelek pisilni. De lehet csak felfáztam ebben a hirtelen nagy hidegben. Borzasztó hideg van
2015. okt. 1. 09:26
 55/136 anonim ***** válasza:
Nekem hol szúrkál, hogy görcsöl a hasam. Most pl. jobb oldalt annyira szúr a hasam, hogy nagyon. Igaz lehet, ha nem is tűnnének fel ezek a dolgok, ha nem keresgélném a jeleket. :D Van még egy kis folyásom is, sűrű és fehér, de nem bakteriális, az tuti! Remélem, hogy csak dolgozik benn a szervezetem és ezért van. Nagyon ingerül vagyok és 2 napja minden este sírdogálok. Remélem baba lesz! Már nagyon várja a kislányom a tesót! Amióta beszélni tud erről győzköd! :)
2015. okt. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/136 anonim ***** válasza:
11-es vagyok :) Na hogy vagytok??? Nekem tegnap óta elkezdett elindulni felfelé a hőm, így bizakodom, hogy megvolt a peteérésem és miután aznap nem voltunk együtt így az elötte vagy az utána lévőből összejöhet a baba. Annyira szurkolok nektek is. Én a kedvenc csapatának gondoltam egy kis badyval adnám tudtára, hogy baba van a dologban, de nem merem előre megrendelni nehogy babona legyen és azért nem jönne össze a dolog.
2015. okt. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/136 anonim ***** válasza:
ne is rendeld meg a babona miatt, de ha meg kiderül, hogy baba van, kibírod várni, míg megjön a bady, hogy ne mondd el? Én tuti nem bírnám ki addig, hogy ne mondjam el! .9
2015. okt. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/136 anonim ***** válasza:
Esélytelen, hogy kibírnám hogy nem mondom meg. Valószínüleg utána rögtön a kezébe nyomnám, hogy néézd mit látsz rajta???? De úgy érzem, hogy biztos nem fog sikerülni. Hisz pont a peteérésem napján nem voltunk együtt csak elötte egy nappal és másnap
2015. okt. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/136 A kérdező kommentje:
úgy hallottam, peteérés előtti együttlétből nagy az esély arra, hogy kislányka születik :)
2015. okt. 1. 13:41
 60/136 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Akkor szurkolj nagyon:) Hogy vagy? Remélem a jővőben azért tartjuk a kapcsoaltot majd így páran


11es voltam

2015. okt. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!