Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek jött össze az első...

Kinek jött össze az első védekezés nélküli hónapban a baba?

Figyelt kérdés

tudom hogy van már ilyen kérdés, de nem frissek, azóta hátha többen tudnak mesélni :)

Akinek összejött, az tudta,hogy mikor van peteérése? Vagy csak simán együtt voltak amikor jólesett?



2015. szept. 24. 14:11
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/136 A kérdező kommentje:
:D igen jó lenne tartani a kapcsolatot, rendesen izgulok értetek :) voltam a rossmanban nem bírtam ki vettem 2 facelle tesztet, beraktam a fiókba :D a nemvárt napján biztosan tesztelek egyet most már úgy gondolom (persze ha nem jön meg)
2015. okt. 1. 14:18
 62/136 A kérdező kommentje:
remélem a holnapi tesztedet megosztod velünk :)
2015. okt. 1. 15:27
 63/136 anonim ***** válasza:

10-es

Biztos, hogy megírom és folyamatosan értesítelek titeket! :)

Jól tudod, hogy a peteérés előtti együttlétből lány lesz!

Amúgy aznap mi se voltunk együtt. Utána egy nappal és előtte talán 3 nappal, szóval igen kevéske az esély, de van! Elég termékeny páros vagyunk, ha visszatekintek... :P Na, de lesz ami lesz! Ha most nem jött össze, jövő hónapban egyáltalán nem fogunk védekezni. Nálunk ez hirtelen jött dolog volt. :D Legyetek jók!

2015. okt. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/136 anonim ***** válasza:

10-es

Újra itt. Nemrég raktam le a lányomat és már most tiszta lázban vagyok a holnap reggel előtt. Általában és 20 perccel hamarabb kelek, mint a férjem. Vagyis egyszerre kelünk, de ő még lustizik, míg én nagyjából összekészülök. Akkor gondoltam, hogy gyorsan tesztelek. Félek tőle, félek, hogy csalódni fogok. Viszont azt se tudom, hogy nyugtassam-e magam, hogy az, hogy negatív lehet még pozitív, vagy nyugodjak bele, hogy nem jött össze a baba és ha mégse jön meg, akkor örülni fogok. Ha nem lenne ez a hétvége, akkor tuti nem tesztelnék. Szerintetek? Igaz tuti nem vagytok és majd csak akkor látom a válaszotok, amikor már túl vagyok a teszten. Mind1.

2015. okt. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/136 A kérdező kommentje:
Jó reggelt várom ám a fejleményeket, bár ma nem nagyon tudok írni, dolgozom :)
2015. okt. 2. 07:09
 66/136 anonim ***** válasza:

10

Jó reggelt! :)

Én is dolgozom, vagy valami olyasmi! :) Hát az lett, amire számítottam, negatív, de nincs kesergés, mert ugye az ovum 22-én volt és a ciklus.hu szerint 24-én, szóval időm mint a tenger. Hajnalban, mikor már éreztem, hogy pisilnem kell, győzködtem magam, hogy aludj vissza, lassan úgyis kelek. Sikerült elaludni, de azt álmodtam, hogy teszteltem és pozitív lett, majd újra és az is. Le is fotóztam, el is küldtem nektek. Aztán keltem, megcsináltam és negatív. Gondoltam ha pozitív, ha negatív, jó lesz a kedvem és semmit se vesz észre a párom. Így is volt, míg meg nem kérdezte, hogy ki lakik a pocakodban? Mondom senki. erre elfordultam és majdnem elsírtam magam. Hát, röviden ennyi volt a reggel. Majd tesztelek jövő héten is ( szerintem hétfőn), de ha akkor is negatív, még mindig lesz pár napom a nem várt napjáig (ahogy a ciklus.hu kiírta). Majd kiderül. Ha meg nem lettem terhes most, annak is megvan a maga oka! Semmi se történik ok nélkül! :D Majd jön, ha jönni akar!

2015. okt. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/136 A kérdező kommentje:
Jaj, hát ne sopánkodj, lesz az még olyan két csíkos, hogy nem győzünk majd benne gyönyörködni :) az én párom is kérdezi minden nap hogy mikor kell megjönnie :D mintha nem tudná. Látom rajta, hogy bár azt mondja a szája hogy úgyse sikerült elsőre, a szeme azt mondja hogy igen, tuti terhes vagy :) hát visszaszámlálás indul... 3 nap múlva esedékes... Vagy a mensi, vagy a teszt :)
2015. okt. 2. 08:38
 68/136 anonim ***** válasza:
Szorítok! Akkor hétfőn reggel te is tesztelsz? Én is csinálok akkor is egyet. Nekem dm-es 399-Ft (2 db) X-epil tesztcsíkom van, de az nagyon érzéketlenke. Szóval, ha nem is valami, ma még max egy 10-es érzékenységű mutatta volna ki, de azt tegnap se találtam a boltban. Mostam is páromnak, hogy igazán ráírhatnák az érzékenységét, de eddig kb 10 féle tesztből 1-en láttam rajta.
2015. okt. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/136 A kérdező kommentje:
Igen hétfőn tesztelek én is de szerintem akkor még negatív lesz mindenképp... Nővérem egy hét késés után tesztelt először pozitívat :O
2015. okt. 2. 09:27
 70/136 anonim ***** válasza:
Majd írd ám meg te is, hogy mizu! :) Remélem, ha nekem nem is, de valakinek ezért sikeres volt az előző hónapi akciók egyike! :D
2015. okt. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!