Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt egy héttel...

ReniAdam kérdése:

Nem várt előtt egy héttel barnázás! Mi lehet?

Figyelt kérdés
Második babánkat tervezzük. Kb 2-3 hónapja beindult a 'babaprojekt'. Tegnap barna folyást tapasztaltam. Jövőhét végére 'nemvárom' de ilyet még nem tapasztaltam. Pár napja furcsa szurkálást éreztem a bal petefészkemnél ez 2-3 napig tartott a barnázás viszont csak egyszeri alkalom volt. Most semmi bajom se szúrkálás se barnázás.

2015. okt. 3. 10:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nekem a baba első 'jelei' voltak
2015. okt. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Beágyazódás jele is lehet. Drukk!
2015. okt. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Hát remélem hogy ez a helyzet! Nagyon örülnénk. Köszönöm a drukkot :) ha egy hét múlva ránéz valaki a kérdésre kiírom hogy pozitív lett e a teszt :)
2015. okt. 3. 13:50
 4/30 anonim ***** válasza:
en is beagyazodast vartam de sajnos menzesz lett belole. ma megint barnazom, keddre nem varom...szeretnem hinni hogy nem lesz megint menzesz...
2015. okt. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
En csak jövő vasárnapra nem várom és csak egyszeri barna volt szoval nem hinnem hogy a havim miatt lenne. Raadasul en soha nem barnazom egyszeruen megjon mindig es kesz es csak tegnap volt egyszer barna azota semmi. Minden normalis. A vedonommel beszéltem o azt mondja hogy egy–két nappal havi elott normalis a barnazas o arra tippel hogy beagyazodas.
2015. okt. 3. 15:27
 6/30 A kérdező kommentje:
Szurkolok Neked is hogy az legyen! Majd írd meg mi lett a végén!
2015. okt. 3. 15:33
 7/30 anonim ***** válasza:
Drukkolok ☺
2015. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
ma esett a hom...szerintem ez is menzesz lesz :( remelem te nagyobb sikerrel jarsz.
2015. okt. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Ha valakit fog erdekelni hogy mi lett a végén akkor Jövőhét vasárnap írok :) Nálad sincsmég veszve semmi szerintem :)
2015. okt. 4. 17:41
 10/30 A kérdező kommentje:
A barnazasom ota rengeteg dolog tortenik: szurhal az alhasam szetmegy a derekam ingadozik a hőm estére 37,2-37,3 reggelre 36,8 tegnap ugy megszédültem hogy hátra kellett dőlnöm a fotelben utána rosszul lettem hányingerem volt. Reggelre megint semmi bajom. Naponta többször majd szétrobban a fejem. Mintha beteg lennék de mégsem.
2015. okt. 5. 10:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!