Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt egy héttel...

ReniAdam kérdése:

Nem várt előtt egy héttel barnázás! Mi lehet?

Figyelt kérdés
Második babánkat tervezzük. Kb 2-3 hónapja beindult a 'babaprojekt'. Tegnap barna folyást tapasztaltam. Jövőhét végére 'nemvárom' de ilyet még nem tapasztaltam. Pár napja furcsa szurkálást éreztem a bal petefészkemnél ez 2-3 napig tartott a barnázás viszont csak egyszeri alkalom volt. Most semmi bajom se szúrkálás se barnázás.

2015. okt. 3. 10:42
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
a hő mindig magasabb estére, az nem oszt nem szoroz. A derékfájás nekem is van, petefészek szurka is néha...de sajnos mindez nálam menzesz előtt is jelentkezik...a hányinger, szédülés jó jel. Nekem is fejfájásom volt múlt hét szerdán, a lehetséges beágyazódás környékén. De mint írtam, nekem leesett a hőm tegnap. viszont ma megint magasabb....nem tudom hogy most ez akkor mit jelenthet, elvileg mára nem vártam, de rájöttem elszámoltam magam mert szerdára....addig még simán leeshet a hőm. És ugye én is barnáztam szombaton, meg egy kicsit tegnap is.
2015. okt. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Nekem kicsit szokatlanok ezek a tunetek ugyanis semmi jel nem szokott utalni a havimra azota nem barnazok. Nem is szoktam barnazni fajni sem szokott semmim havi elott gorcsolok minsig nagyon erosen elso masodik nap de előtte semmi nem szokott lenni. Jo barátnőm a vedononk ot szoktam hivni ilyen dolgokkal. Javasolta hogy mivel penteken vollt barnazas csinaljak reggel egy tesztet ha negativ akkor szomat reggel megegyet. O azt mondja baba van csak nem tudni hogy megmarad e.
2015. okt. 5. 11:56
 13/30 A kérdező kommentje:
Megirom majd a holnapi teszt eredményét.
2015. okt. 5. 12:03
 14/30 anonim ***** válasza:

mondjuk szerintem azért mert barnáztál nem kellene ennyire biztosra vennie, hogy babától van, persze lehet attól is, de mint írtam én is barnázom újabban minden menzesz előtt egy héttel, pár nappal...ha intenzív a barnázás, és rózsaszínes, az jelezhet vetélést, de szerintem dpo 6.7 környékén barnázás biztos hogy nem vetélés...nincs is minek elvetélnie még, olyan korán vagy :) majd ha van pozi teszt, akkor lehet aggódni meg marad e illetve akkor tilos ilyesmin aggódni :)


én tegnap teszteltem, 13. dpon, de negatív lett.

2015. okt. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
görbéd nincs? tehát akkor lényegében egyszerre nem várjuk és mindketten barnázgatunk? :)
2015. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

[link]


itt a görbém.

2015. okt. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Mint írtam. Egyszeri barnazas volt 1hettel a havim elott 12eves korom ota menstrualok soha nem barnazok 1szer tortent meg amikor terhes lettem a fiammal aki most múlt1eves.nekem rendesen megjon mindig szo szerint folyik belolem a ver a havim napjan reggel . Elotte valo nap meg semmilyen barna vagy ilyesmi. Egy hettel a havi elotti barnat ami maximum 1 napig tart vagy csak egyszeri alkalom allitolag beagyazodasi barnanak nevezik. Egyertelmuen fuggetlen a menstruacio elotti barnazastol mar akinek van ilyen, (nekem nincs) igy mondta a vedono
2015. okt. 5. 13:22
 18/30 anonim ***** válasza:
majd írd meg mi lett a teszt. szorítok
2015. okt. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm remenykedek :) semmit nem veszek biztosra amig nincs 2csikom :)
2015. okt. 5. 13:27
 20/30 A kérdező kommentje:
Hozza a ferjem este a tesztet xepil remelem az jo nekem a clearblue mutatta ki a fiamat amikor 2napja kesett elotte eros nega colt a nemvart napjan. Jo az xepil? Valakinek van tapasztalata vele?
2015. okt. 5. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!