Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 napja kesik. Tegnapelőtt...

1 napja kesik. Tegnapelőtt este volt egy kis rózsaszínes vérzésem, mellfeszülés és menszi szerű görcsök, ami tegnap délutánra teljesen el is múlt. Két tesztet csináltam, mindkettő -. Azért remenykedhetek szerintetek?

Figyelt kérdés
28 naposak a ciklusaim.Viszont a Fertilitys hőgörbém szerint tegnap még csak a 12 dpo jártam.A hőm még mindig 37.1,de semmi tünetem nincs már.

2015. nov. 6. 06:46
1 2 3 4 5
 31/46 mandiga ***** válasza:

Szia.


Örülök, hogy írtál, és hogy érdeklődsz. Sajnos nem pozitív :( Azóta sem jött még meg. Dokinál voltam, azt mondta, nemsokára megjön. Most megint fájdogál a hasam, lehet épp esedékes lesz. Az ovutesztem 15-ös 3 napig negatív volt, most meg megint pozitív, a 25-ös One Step ovuteszt meg teljesen negatív. Várok pár napot hátha megjön, ha nem akkor ismét doki.


Uh volt, hüvelyi pénteken, annyi van a papirra írva, hogy endometrium 5 mm, ép ov. Okosabb nem lettem. Sztk.


Veled mizujs? Lassan kezdődhet nálatok ismét a babásodás.

2015. nov. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
Sajnálom nagyon, hogy nem pozitív! De a doki nem mond semmit azon kívül, hogy nemsokára meg fog jönni? Hogy mi lehet a baj? Bírom ezeket a közlékeny dokikat.Az ember tálalja ki , hogy mi baja lehet,meg keresse ki a neten a diagnózis alapján!Hát mi most startra készek vagyunk, mert most a napokban bármikor pozitív lehet a teszt.Aztán jön megint az a két-három hét amikor nem tudni mi van.Azért próbálok nem rágörcsölni,de elég nehéz.:) El tudom képzelni, hogy neked is milyen nehéz lehet! Azert fel a fejjel!
2015. nov. 23. 17:08
 33/46 mandiga ***** válasza:

Semmit nem mondott, gyógyszert sem adott. Teljesen kikészít, hogy mi a franc van velem. Ráadásul ma annyira úgy éreztem, hogy na most megjött, kicsit vártam, majd elmentem wc-re. A wc papiron ahogy megtöröltem, nagyobb mennyiségű rózsaszín barnás? nem tudom, mert a wc papir lila, szóval valami nagyobb folyás? jött ki, és azóta semmi, meg a betétemen sem volt semmi. A derekam az fáj. El nem tudom képzelni, hogy mi lehet ez. Remélem nem ciszta? Alkalmanként fáj, majd pár nap szünet, majd ismét. Bedilizek. Valamelyik nap elmegyek magán dokihoz. Szomorú, hogy fizetni kell azért, hogy megtudd van-e bajod vagy nincs. :(


Én meg drukkolok nektek nagyon. És írj ám, mert kivi vagyok. :)

2015. nov. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 mandiga ***** válasza:
Ma megjött. :( Örülök is meg nem is. Talán legközelebb összejön a bébi. :)
2015. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
Húúú,neked aztán szépen próbára tette a türelmedet!Engem az az 5 nap késés is megviselt.De legalább mostmár nincs az a bizonytalanság,nemsokára ismét rástartolhattok a babára.Nálam viszont valami most tuti nincs rendben.A hőm a ciklus elejétől 36.7-38.8,az LH teszt ciklus 13.napján halvány, 14.napon kicsit erősebb,de meg se közelíti a kontroll csíkot, 15.nap pedig ismét halvány.Most akkor lehet nem volt pém,vagy már gőzöm sincs mi ez.Eddig tök rendszeres volt minden.A ciklusom pontos volt,a hőm is első felében lent,aztán fent,de most....Ráadásul a kicsit erősebb vonal napján nem is voltunk együtt,mert azt hittem másnapra + lesz a teszt.Úgy érzem újjabb sikertelen hónap lesz.:( Aztán írd ám meg ha nálad van valami! Várom!
2015. nov. 25. 13:05
 36/46 A kérdező kommentje:
Bocs,elrontottam a hőm.36,7-36.8.:)
2015. nov. 25. 13:07
 37/46 A kérdező kommentje:
Szia Mandiga! Hogy vagy?Nekünk eddig úgy néz ki,ez a hónap sikeres volt.Bár majd csak két nap múlva nem kellene megjönnie,de már 4 különböző fajta tesztet csináltam és mind pozitív.Úgy örülök,de nem tudom mikorra fogom felfogni,vagy elhinni,hogy igaz.Mielőbbi babásodást ķívánok neked is!Majd írj légyszi! Nagyon szorítok!
2015. dec. 6. 21:27
 38/46 mandiga ***** válasza:

Szia.


Most látom, hogy írogattál nekem. Nagyon örülök.

Sőt, kifejezetten örülök, hogy sikerült nektek.

Elhiszem, hogy alig tudod felfogni, reménykedtél benne, de féltél az ismételt sikertelenségtől, most meg ott van. Hát ez szuper, nagyon nagyon örülök.

Szorítok, hogy nehogy megjöjjön.


Engem megviselt a múlt hónap, 25 napos ciklusból lett 43 napos. Nem volt ovum, a szervezetem csak próbálkozott. Én meg megijedtem, hátha bajom van, de megjött akkor de alig.


Hát most ismét ott tartok, hogy reménykedek. Nekem elvileg 19-én kellene nem megjönnie, hát jó lenne ha baba miatt nem jönne meg, nem pedig másért ismét.

Az 5. Dpo-n járok, most úgy néz ki a görbém is jól alakul, ilyen:


[link]


Mindenképp írj még, és veled együtt örülök. :))))


Gratulálok!!!!!!!!

2015. dec. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
Szia!Hát elhiszem,hogy nem volt egyszerű a múlt hónapod! Kívánom,hogy a mostani ciklusod sikeres legyen!A hőd szépen megy felfelé.Látom elég hamar volt péd! Ovu tesztel is nézted? Kepzeld,nekem fura volt, egy nap volt kicsit erősebb,de nem mondatnám pozitívnak,mert azért jóval halványabb volt mint a kontroll csík, de úgy néz ki,így is bejött. :) 12 Dpo-n lett először halvány pozitív a 25-ös teszt.Ma vagyok 15Dpo-n és ez a mai tesztem. Már szépen erősödik Mostmár csak az kell,hogy velem is maradjon. [link] Nagyon szorítok neked! Írj majd,mert veled izgulok!
2015. dec. 8. 06:44
 40/46 mandiga ***** válasza:

Szia.


Nagyon szép kétcsíkos a teszted. :)

Veled fog maradni, nem lesz semmi gond.


Néztem ovuteszttel is, viszont csak 25-ös volt itthon, az nekem sem lesz pozitív, erősödik, majd elkezd halványulni, de én már tudom az mikor pozi. Rendeltem 20-ast is.

Most eddig jobban alakul a görbém, remélem is, hogy volt pé-m. 19-re nem várom, örülnék, ha sikerülne, de sok reményt nem fűzök hozzá. Teszteket már megvettem (hcg). :D

Van még pár napom, hogy tesztelgessek, de ár nagyon kiváncsi vagyok.


Nagyon örülök, hogy sikerült nektek. A legszebb karácsonyi ajándék. Bárcsak én is ezt mondhatnám magamról.

:(. Kiderül valami, írok, és köszönöm, hogy velem együtt izgulsz.

Nagyon kedves tőled. Írj ám!!!

2015. dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!