Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 napja kesik. Tegnapelőtt...

1 napja kesik. Tegnapelőtt este volt egy kis rózsaszínes vérzésem, mellfeszülés és menszi szerű görcsök, ami tegnap délutánra teljesen el is múlt. Két tesztet csináltam, mindkettő -. Azért remenykedhetek szerintetek?

Figyelt kérdés
28 naposak a ciklusaim.Viszont a Fertilitys hőgörbém szerint tegnap még csak a 12 dpo jártam.A hőm még mindig 37.1,de semmi tünetem nincs már.

2015. nov. 6. 06:46
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Kedves mandiga,neked is nagyon szépen köszönöm a drukkot.Én is szorítok neked nagyon! Látom nagyon hasonló cipőben járunk.Reggeli tesztem ismét - ,de vettem Facelle tesztet amit javasoltál,ha reggelig nem jön meg és még fent lesz a hőm,megcsinálom azt is.Egyszerűen nem értem mi lehet a baj.Soha nem szokott késni max. 1-2 napot,de az nagyon ritka. Kezdem feladni,és elfogadni,hogy megint nem jött össze.Alapjában véve nem olyan siralmas a hőgörbéd,nem mindenkinek megy fel reggel 37 fölé.Ebből még bármi lehet. Én is elküldöm az enyémet,meg a szétszedett Predictor Early tesztet is.Gyanítom,hogy ez is csak szellemcsíkos.Majd írj,hogy nálad hogy alakul! [link] [link]
2015. nov. 9. 21:21
 12/46 mandiga ***** válasza:

Kedves kérdező. Nagyon egy cipőbe járunk. Az én predyctor tesztem szürke szellemcsíkos volt, a tiédet pedig rózsaszínnek látom. Nézd csak meg. Azt tanácsolom, hogy holnap vegyél megint tesztet, csináld meg, vagy holnapután, akkor már remélhetőleg erősebb lesz. Én halkan gratulálok neked. A görbéd pedig nagyon babára utal. Az enyém olyan fura, délutántól érzem a hőmet emelkedni. Nekem ma az ovu tesztem a tesztcsík erősebb lett a kontroll csíknál, már nem is tudom 11-12 napja. Lehet most lesz pém? Hány tűszöm reped meg? Ez már kiborít, de nevetek is rajta. A napokban voltak erős hasfájásaim meg derékfájás rendesen, ma viszont sokkal jobb. Hát nem tudom ezt hova tenni. A hcg tesztem 10-es vaterás one step természetesen negatív. Valószinű a fertilytis görbéd szerint volt ovud, nagyon úgy néz ki, a hőd pedig nagyon szépen fent van, és ne add fel a reményt, inkább tesztelj még. Nagyon nagyon szorítok neked. És kérlek számolj be. Amúgy érzel valamit? Valami ami más? Kiváncsi vagyok, és veled együtt izgulok.

Írj majd.

2015. nov. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Hát én most arra ébredtem,hogy görcsöl a hasam.A hőm leesett 36.7-re,úgyhogy valószínüleg meg fog jönni.:(Lehet elindult valami aztàn mégse.Annyira elkeserítő ez a hónapról-hónapra ismetlődő várakozás,tesztelgetés aztán semmi,de most különösen megtréfált valaki onnan fentről ezzel az 5 nap késéssel.Neked viszont bíztató az ovu teszted.Remélem szerencsésebb leszel mint én!Nagyon-nagyon szorítok,hogy baba legyen!Majd írj,hogy hogy alakul!
2015. nov. 10. 05:48
 14/46 anonim ***** válasza:

Ismét a 2. válaszoló vagyok. Sajnálom, hogy így alakult!! :(

Nekem semmi tünetem a magas hőn kívül szombatra nem várom, de szerintem megjön, mert annyira semmi nem utal arra, hogy lenne bármi folyamatban...

2015. nov. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 mandiga ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Szerintem nekem is meg fog jönni, facelle teszt délután negatív. Lh teszt ismét erős pozitív. 5. napja késik. Lehet késői ovu? Ne tudom mi van velem. Pár nap és megyek dokihoz, mert itt valami nem jó. Köszönöm a drukkot. Jó lett volna egy + tesztet látni, de sajnos nincs. Majd írj, hogy mi van veled.
2015. nov. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
Tegnap délelőtt,ahogy a reggeli hőm is mutatta,megjött.Nagyon erősen görcsöltem tegnap egész nap. Fogalmam sincs mi volt ez az 5 nap késés. Remélem nincs valami gáz velem. Mindenesetre most majd jöhet a következő nekifutás.Úgy döntöttem,hogy ezúttal nem csak a reggeli hőmre hagyatkozok,hanem ovu. tesztelek majd.Mandiga,te látom használtad a peteérés meghatározására a tesztet.Hogy vált be neked?Rendesen jelezte előre? Mert én eddig még csak jóstesztként próbálkoztam vele.Nagyon szorítok mindkettőtöknek!Majd írjátok meg a fejleményeket.
2015. nov. 11. 13:04
 17/46 mandiga ***** válasza:

Hát nagyon sajnálom, hogy megjött. Nekem még nem, és az ovuteszt persze pozitív.

Én most használom az ovutesztet egész hónapban. Ami jelenleg van az David 15-ös, és már sok napja pozitív nekem, amit nem értek miért. Múlt hónapban rendesen mutatta, mensi elött pár nappal teszteltem halvány pozit hcg-vel, de sajnos valami történhetett mert megjött, igaz furán, mennyiségileg rendesen volt, csak mégis más. Majd ebbe a hónapban a mensim 3. napján 3 napig volt pozi az ovutesztem, közbe vettem 20-as One Step ovutesztet, az nekem csak halványan mutatta. Ma én is úgy voltam, hogy na most megjött, éreztem is hogy folyik valami, de még semmi. Tegnap megint barnáztam este, éjjel. Folyamatosan használok betétet, nehogy meglepetés érjen. Szerintem nyugodtan használj ovutesztet, nagyon soknak úgy jött össze a baba, akitől rendelem neki is sikeres volt. A boltban drága szerintem, pláne ha nem tudod biztosra mikor van ovud. Ha bármiben tudok segíteni írj nyugodtan, akár privit is. Szivesen segítek amiben tudok.

A hőböl kiindulva ovu után fent van, ha baba van, ha nincs, az csak az ovulációt jelzi. Szerintem a kettő együttes használata a legjobb. Szorítok nektek.

2015. nov. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 mandiga ***** válasza:
2015. nov. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Most majd rendelek a netről és használni fogom.Remélem segít.Kíváncsi leszek mennyire lesz azonos a hőgörbe szerinti ovuval.Én nálad a tesztek alapján simán azr mondanám,hogy babás vagy. Fura.Majd írj ám mi lett! Kíváncsi vagyok. Amúgy mióta probálkoztok.Mi július óta.
2015. nov. 12. 12:14
 20/46 mandiga ***** válasza:

Kedves kérdező.


Szerintem be fog válni az ovuteszt, a kérdés csak az, hogy milyen erősségű. Azt mondják először erősebbel kell próbálkozni, ha nem válik be akkor érzékenyebbel. Szerintem rendelj mindkettőből, szerencsére a neten nem drága. Vaterán 50 ft db-ja. Ma csináltam facelle tesztet, valószinű csak szellemcsík, de akkor is érdekes. Örülnék a babának, de nem élem bele magam, csak egyre inkább érdekel mi a fene történik velem egy hónapja.


Csináltam képeket a tesztről. Az elsőn alig látható nagyon halvány valószinű szellemcsík, a második képen a telefonommal világítottam meg hátulról.


[link]


[link]

2015. nov. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!