Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20 éves vagyok és a párommal...

20 éves vagyok és a párommal babát szeretnénk, de ez miatt elég sokan bántanak! Más szerint is még korai?

Figyelt kérdés

Elég érettnek érzem magam, sőőőt...

Nem akarok nagyképű lenni, de tényleg így van. A párom 32 éves, ő már régóta szeretne. Fél éve próbálkozunk kb, még nem nagy sikerrel. Az anyagi és családi hátterünk megvan, 2 éve vagyunk együtt, 1 éve együtt élünk, nagyon boldogon. Sokan bántanak ezért,hogy korai, meg gondolkozzak már stb... De tényleg tiszta szívből szeretnénk. Tervezgetem a nevét, a szobáját...Baba oldalakat olvasok reggeltől estig... Szeretném..Nagyon:(


2010. márc. 19. 10:49
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Tisztán látod a dolgokat, és úgy veszem észre, tényleg komoly csaj vagy! Ne pánikolj, nincs vége az életnek, ha van egy gyereked!Sőt ezután kezdődik! Gyerek mellett is lehet: tanulni, moziba járni, szórakozni. Legalább a nagyszülők sem unatkoznak, mig vigyáznak a picire!Hajrá mindent bele!!!
2010. márc. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 Vilcsianyuja ***** válasza:
Én csak sok sikert tudok kívánni, remélem, minél előbb összejön a baba! Felelősségteljes csajszi vagy, biztosan jó anya leszel.
2010. márc. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
0%
csodálatosan leírtad hogy nem találtál munkát, ezért jöhet inkább a baba azt könnyebb megszerezni. gratulálok
2010. márc. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:) Sokat jelent ez nekem,hogy van aki "támogat" még ha nem ismerlek titeket! Higyje el mindenki, hogy nagyon sokszor végigrágtam ezen magam és mindent átgondoltam...
2010. márc. 19. 11:34
 25/35 anonim ***** válasza:

Szia!nyugodtan készülj az anyaságra, egy 20 éves nő teljesen érett minden értelemben. gondoljunk csak bele,

a generacióváltást is kb.20 évben határozzak meg.

van egy kollaganőm, aki 20 évesen szült,40 évesen lett nagymama, szóval a lánya is 20 éves volt,, mikor szült.

a hölgy, most 54 éves, a lánya 34, az lányunoka 14 éves.

egyik szebb, mint a másik és nem kizárt, hogy 60 évesen

dédi lesz.

úgy, hogy ne add fel az álmodat és sok boldogságot Nektek.

üdv.

2010. márc. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak: csodálatosan kiforgattad és félreértetted a mondanivalóm, de ezzel sincs gond. Ha úgy érzed, hogy így van és te ettől megnyugodtál,akkor örülök,hogy örömet szereztem.
2010. márc. 19. 11:36
 27/35 A kérdező kommentje:
11:35: köszönöm. Teljesen igazad van! És az elző üzim nem neked szántam.
2010. márc. 19. 11:37
 28/35 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy menni fog, vágj bele. Én 22 éves vagyok, egy 8 hónapos kislány anyukája, és a párommal csináltunk 2-en egy vállalkozást. Egy vállalkozás nem egyszerű dolog, rengeteg szabálynak kell megfelelni, rengeteg dolgot kell intézni folyamatosan, és nem biztos, hogy annyi pénzt fog hozni, amennyit vár az ember. Kell hozzá szakma, sok befizetés, adó, járulékok stb.

Tényleg komolynak tűnsz. Vágjatok bele, ha úgy gondoljátok. De egy stabil háttér nagyon fontos. Én szurkolok nektek!

2010. márc. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Utánanéztem, nem lesz egyszerű elindítani, de mindenképpen megpróbálom megvalósítani és ha úgy érzem.,hogy sikerül,akkor sikerülni fog, csak pozitívan kell hozzáállni. Köszönöm szépen!
2010. márc. 19. 11:59
 30/35 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tervezgessetek, hanem "csak éljetek". Ha összejön, akkor szuper, mert szeretettel várjátok, ha meg még nem, akkor annak is megvan az oka, de még mindig bőven lesz időd rajta dolgozni:)
2010. márc. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!