Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3. gyerek? Vállaljam kis...

3. gyerek? Vállaljam kis korkülönbséggel? Nagyon nehéz, vagy még 3 gyereknél is jól jön ki, ha közel vannak egymáshoz?

Figyelt kérdés

Másfél év van a két fiunk között, a pici 4 hónapos most.

Nagyon szeretnék - és szükséges is - visszamennem dolgozni minél előbb, de akkor már nem fogok eljönni évek múlva szülni. Közeledünk a 40-hez. Az elsővel nagyon nehezen estem teherbe, a második szinte azonnal összejött és hármat tervezünk régebben, de most ezt "vagy most, vagy soha" dolognak érzem.

Most van normális ciklusom 2 hónapja, korábban évente volt 2 kb. és nem tudom, hogy mit válasszunk. 3. gyerek mostanában, vagy felejtsem el és maradnak ketten.



2015. dec. 14. 16:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

köszönöm a válaszokat, 6os vagyok. nekünk a második van most tervben és kicsit félek hogy nehéz lesz egyedül. nagyszülők nem nagyon tudnak segíteni, meg igazából nem elég szigorúak és nagyon el van kényeztetve a kisfiam :( hamar vissza kellett mennem dolgozni családi okok miatt és nem lehettem sokat vele sajnos.

hogy a kérdezőnek is válaszoljak érdemben: igaz hogy a kor nagy úr de gondolj bele ér e annyit a munkád/karriered mint a sok szép első dolog harmadszorra (szavak, lépések). szerintem nincs nagy különbség hogy most hagysz ki valamennyi időt vagy évek múlva, de ha úgy érzed szorít az idő vállaljatok most.

2015. dec. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!