Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap írtam ki, hogy november...

Tegnap írtam ki, hogy november 23 óta nem jött meg. Ma vettem X-epilt meg egy másik tesztet és mind a kettő pozitív lett elég határozottan. Így már mondhatni, hogy valóban terhes vagyok megbízható a teszt?

Figyelt kérdés
Tüneteim vannak, fájnak a melleim, csorog a tejem is és megnőttek. Hányingerek vannak, tipikus rosszullétek kerülgetnek néha és pattanásos lettem, híztam, is 5 kilót. a kalkulátor szerint 7 hetes vagyok.

2016. jan. 15. 12:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Amikor én a terhességem alatt elértem az 5 kiló hízást pont a hatodik hónapban voltam. Másfél éves a kislányom de a mai napig ha nyomkodom jön a tej. Gratula de menj el orvoshoz!
2016. jan. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
November 23-án kellett volna megjönnie, vagy akkor jött meg utoljára? Ha akkor kellett volna, akkor nem 7 hanem 13 hetes terhes vagy. Ha akkor jött meg utoljára, akkor december közepére várhattad a következőt, ami kimaradt. Akkor reális a 7 hét. De az 5 kilót nem a terhességtől híztad, hanem az ünnepek alatti kajálástól. Vigyázz, mert a babának sem jó, ha túl sokat hízol! A melled nézesd meg a dokival, mert a csorgás sem 7, sem 13 hetesen nem normális.
2016. jan. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Pozitív teszt és tejcsorgás lehetséges veszélyes hormonproblémától is,nem csak terhességtől.

Ilyen korai terhességnél amúgy se normális a tejcsorgás, valószínűbb, hogy nem vagy várandós, hanem súlyos beteg, fordulj azonnal nőgyógyászhoz.

2016. jan. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Futás abortuszra!
2016. jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Megnézhetjük a tesztet? :) szeretünk pozitív teszteket nézegetni :)
2016. jan. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!