Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha lehet hogy terhes vagyok...

Ha lehet hogy terhes vagyok de meg csak beagyazodas es most vervetelre kell menem attol lehet v. mi baj? Vagy nyugodtan menjek el?

Figyelt kérdés
2016. jan. 20. 06:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne bármi baj a vérvételtől? Komolyan azt gondolod, hogy egy vérvétel miatt nem fogsz tudni teherbeesni?
2016. jan. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdésem hanem hogy ha lehet hogy már terhes vagyok csak még beágyazódás és most vérvételre kell mennem lehet baj belőle a babának ha megfogant?? mert hallotam már ilyenről hogy még nagyon korán nem lehet elmenni
2016. jan. 20. 06:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De miért lenne baja a magzatnak egy vérvételtől? Hol hallottál ilyet?
2016. jan. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
olvastam azt irták hogy hogy aki beágyazodási idoben megy hamar annak elmegy a babája mert szuksége van a vérre és válaszon a vérvétel vagy baba
2016. jan. 20. 06:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez most komoly? Te jó ég...


Nyugodtan menj vérvételre.

2016. jan. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nemhiába...az neten jó sok baromságot irnak. Bár elképzelésem sincs, hogy pattanhat ki ilyen valaki agyából.

Semmi köze egy vérvételnek a fogantatáshoz, beágyazódáshoz. Később, ahogy fejlődik a magzat, akkor már nem lesz gond a rengeteg vérvétel, hiszen akkor is szüksége van a "vérre".

Nyugodtan menj, ez egy baromság.

2016. jan. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
És ezt hivatalos oldalon, orvos által írva olvastad, vagy Marcsi írta a szomszédból egy blogra... Ilyen hülyeséget még nem olvastam. Ha így lenne, akkor miért küldenék a lombikos kismamákat is többször vérvételrea beültetés uután?
2016. jan. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe bele fajdult a fejem....csak röntgenre tilos menni...alapból egy csomó vérvétel van terhesség alatt....semmi baja nem lesz a babának. Főleg ha még csak a beagyazodas nál tartasz.....az első 6 hétben semmi össze kottetes nincs még köztetek. ....
2016. jan. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2016. jan. 20. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!