Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Expect teszt csík (gyógyszertá...

Expect teszt csík (gyógyszertári) vélemény? (kép)

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Ezt a tesztet ma délelőtt csináltam , kérdésem lenne , hogy ez száradási csík??? már az elején is láttam valamit halványan kezdettől fogva, de kiszáradt és most így néz ki. Nem tudom mit gondoljak. Ismeritek ezt a tesztet ???


[link]

Mit gondoljak ?



2016. febr. 10. 16:03
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

köszönöm neked is a választ Kedves Utolsó !

Igen, azt gondolom, hogy ez még nem az az eredmény ahol bármelyiket (pozitiv vagy negatív) el tudnám könyvelni 100%-ra.


Köszönöm . mindenképp megírom az eredményt ,

amúgy a ciklusom 26-32 napos a ciklusom. 27. napon vagyok !

2016. febr. 10. 16:43
 12/26 whitelady1 ***** válasza:
Drukkolok!
2016. febr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Látom a második csíkot, drukkolok,hogy ne száradási legyen! :)
2016. febr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

sziasztok !


na küldöm a ma reggeli tesztem eredményét: :))))

[link] azonnal kijött halványan a második csík :)


a képet viszont most az előbb csináltam már a melóhelyemen, nem akartam otthon feltünősködni a párom előtt, mert ha ebből lesz még erős pozitiv (ami számomra már a megnyugtató), akkor szeretném ezt adni neki ajándékba Valentin napra .


mi a véleményetek ???

Köszi mindenkinek a drukkot !

2016. febr. 11. 09:17
 15/26 anonim ***** válasza:
Nekem nem várt után 2 nappal, ugyanilyen volt :) Szorítok, hogy erősödjön neked is :) 22 hkm
2016. febr. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Szia !


Köszönöm a biztatást, azért van bennem egy kicsi para, mert már volt pozitiv tesztem, éreztem is a tüneteket, és terhes is voltam, de mire mentem volna a dokihoz egyik napról a másikra begörcsöltem, bevéreztem, tudtam hogy nem maradhatott meg... hát nem is maradt meg. egy nagyon erős,fájdalmas mensivel távozott :(

ezért van bennem egy pici félelem. De bizakodom.


Neked kedves 22 hkm GRATULÁLOK A BABUHOOZ ! ÉS SOK BOLDOGSÁGOT !

2016. febr. 11. 09:30
 17/26 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Szerintem erősödni fog! :)
2016. febr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 whitelady1 ***** válasza:

Drukkolok hogy erősödjön!!! Én barnáztam jó pár hétig mire hajlandóak voltak gyógyszert írni, de szerencsére velünk maradt! Remélem most minden a legnagyobb rendben lesz Veled!!!

34 hkm

2016. febr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Köszi a drukkot nagyon aranyosak vagytok, most eldöntöttem, hogy csak 2 nap mulva fogok tesztelni. de megírom hogy mi lett az eredmény!


szép napot nektek lányok !

2016. febr. 11. 16:40
 20/26 anonim ***** válasza:
Jól látható a 2.csíkod,remélem a következő teszted kicsit erősödik és szép ajándék lesz belőle :)
2016. febr. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!