Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Expect teszt csík (gyógyszertá...

Expect teszt csík (gyógyszertári) vélemény? (kép)

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Ezt a tesztet ma délelőtt csináltam , kérdésem lenne , hogy ez száradási csík??? már az elején is láttam valamit halványan kezdettől fogva, de kiszáradt és most így néz ki. Nem tudom mit gondoljak. Ismeritek ezt a tesztet ???


[link]

Mit gondoljak ?



2016. febr. 10. 16:03
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Sziasztok ! Ma reggel csináltam tesztet ... Sajna meg mindig halovanyka :( nem tudom miért ?! X-epil teszt volt ! Minimális tüneteit vannak , kicsi has feszül, cicim az faj ... Menni meg sehol ... Hat várok kicsit , holnap reggel tesztelek, aztan jövőheten bejelentkezek a dokihoz ! Persze ha nem jön meg addig ':(

Köszönöm a drukkot ! Meg jelentkezem ! Szép napot nektek !

2016. febr. 13. 15:17
 22/26 A kérdező kommentje:
Menni=mensi . Bocsi mobilrol vagyok !
2016. febr. 13. 15:18
 23/26 anonim ***** válasza:
A legjobb ilyenkor azonos márkájúval tovább tesztelni,hogy látszon az erősödés. Az x-epil általában lassan erősödik,nekem 3 középerős teszt volt 3-4 napos késésnél,mikor x-epil alig látható 2csíkos. Előző válaszoló vóltam.
2016. febr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Sziasztok !

Tegnap este iszonyatos görcsökkel és vérzéssel kerültem be az ügyeletre :(

Méhenkivüli volt ... Most itt vagyok a kórházban!

Nagyon köszönöm a bíztatást, és a kedvességet.

Valamiért ennek igy kellett lennie ! Most tartunk egy kis szünetet a próbálkozással,de

Remélem hamarosan egy erős pozitivat tesztelhetek !


Köszönöm Mindenkinek !

2016. febr. 15. 13:44
 25/26 anonim ***** válasza:
:( Nagyon sajnálom! Remélem, mihamarabb nemcsak pozitív tesztet, hanem kisbabát tarthatsz a karjaid közt! Szurkolok! Kitartást! Nehéz ilyenkor nagyon :(
2016. febr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 whitelady1 ***** válasza:
Nagyon sajnálom! Kitartást és sok erőt! Nemsokára lesz szép erős pozi teszted!!! Csak higyj benne
2016. febr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!