Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párom azt mondta, azért se...

A párom azt mondta, azért se akar gyereket, mert fél, hogy neki kell majd ellátnia helyettem. Vélemény?

Figyelt kérdés
Nem érti mit sértődtem meg ezen, és fejezzem be a duzzogást. Lehet nem vagyok egy mintaháziasszony, példának viszont annyit mondanék, intézem a napi bevásárlásokat, napi kétszer meleg étel az asztalon, szóval ilyen téren egy szava nem lehet, hisz őt is én látom el. És ne sértődjek meg ezen.
2016. febr. 13. 18:26
1 2
 1/19 anonim válasza:
7%

Páromnak én sem szülnék, de a férjemnek annál inkább..

Biztos, hogy ez a baja?

2016. febr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem helyetted, hanem veled EGYÜTT kell majd ellatnia. Ezt tudatosítsd vele...
2016. febr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%

igazán nem értem miért tőlünk kérdezed. ha egy lusta dög vagy akkor igaza van. ha nem, akkor meg nem is értem mit kerestek egymás mellett...


azt amúgy hogy érted, hogy őt is te látod el? elég fura ez a mondat, lévén felnőtt ember a férjed, nem tudom értelmezni

2016. febr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

Ne is sértődj meg rajta, inkább kapj észbe!

Egy gyereket 2 félnek kell vállalnia. Ideális esetben nem csak anyuka tevékenykedik a gyerek körül, hanem felesben látják el. Úgy látszik, hogy a párod ezt valahol tudja, de egyértelműen nem akar részt venni benne. Te pedig nem tudod, úgy véled, hogy "majd te megoldod", pedig ez sose sül el jól.

Ebből lesz az, hogy azon kapod magad, hogy a gyerek már 3 éves, de te még mindig ugyanabban a kopott macinaciban nyomod, amit még a baba előtt vettél, arra sem emlékszel, hogy mikor volt 1 szabad órád magadra, teljesen kiégtél és már a hátad közepére nem kívánod a gyerek apját...

2016. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4-es, azt hiszem nalad a pont...
2016. febr. 13. 18:56
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Hogy érti, hogy neki kell majd ellátnia? :( Mármint a gyermeketeket? Apaként persze, hogy be kellene segítenie, hiszen ketten vállaljátok a gyermeket, nem csak te! Egy jó apának nem esik le a karika az ujjáról, ha pelenkáznia / fürdetnie / altatnia kell.


Mondd neki, hogy csak annyira kell majd ellátnia téged, amennyire most te ellátod őt. Majd meglátjuk, ő megsértődik-e ezen.

2016. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hirtelen felindulasbol ugyan, de egyenes es oszinte valaszt kaptam az iment. Nincs arra szuksege, hogy valakinek a kolket apolgassa. Szo szerint ideztem.
2016. febr. 13. 19:44
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Mi az, hogy "valakinek a kölkét", nem a saját gyerekéről lenne szó?

Hát, én azonnal elküldeném a fenébe ilyenek után...

2016. febr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Nem a kozos gyereketek lenne?
2016. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hűha, hogy tudtad igy félreismerni hogy te gyereket akarsz tőle?
2016. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!