Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehettem termékeny?

Mikor lehettem termékeny?

Figyelt kérdés

A mensin jan.18àn jött meg ès 5 napig tartott a ciklusaim nagyon hosszuak legutobb 46napos volt.A baratommal febr.14en fekudtem le vedekezessel viszont el ment bennem.(a gumiba de kozben bennen volt de nem volt lyukas meg semmi)

16/L



2016. febr. 16. 07:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány napos volt a legrövidebb ciklusod? Mennyi a leghosszabb? Mostabában-aza utóbbi fél évben mi volt az átlagos?

Ha ezeket tudjuk, lehet egy durva becslést tenni, de még akkor is variálódhat a te esetedben, úgyhogy nem érdemes számolgatni, hiszen bármikor teherbe eshetsz egy épp aktuálisan megért petesejtből, ha nem megfelelően védekeztek.

Ha végig a barátodon volt a gumi az együttlét során, akkor szabályos volt a védekezés, kicsi (1% alatti) a teherbeesés lehetősége, úgyhogy nyugi!

2016. febr. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

33 volt a legrovidebb

Egyebkent koszonom a valaszt:)

2016. febr. 16. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!