Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt álmodtam az este hogy...

Azt álmodtam az este hogy folyamatosan pisiltem rá (4-5db) terhességi tesztekre és mind egytől egyig pozitív lett! Volt már valaki így mostanában? A többi lent

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja volt egy pozi tesztem de sajnos megjött és elment a baba....

A párommal azóta többször voltunk úgy együtt hogy nem védekeztünk :)

Örülnénk neki ha ez igaz lenne :)

Tesztelni még biztos nem fogok mert még nem kell hogy megjöjjön és igazából csak annyi hogy 2 napja kicsit nagyon kicsit hányingerrel ébredek.

Valaki hasonló helyzetben? :)



#teherbeesés #pozitív teszt #terhesség. álom
2016. febr. 24. 08:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
En ket napja azt almodom,h tesztet csinalok,de az eredmenyt sosem latom almomban! Nehany nap es lovok egyet 😁
2016. febr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Juuuujjjj akkor ez is izgalmas :)

Drukkolok :)

Én nekem annyi változásom van hogy tegnap este óta esssszméletlenül feszül a hasam ill. a méhem. Annyira hogy néha elviselhetetlen.... :/

:)

Nagyon kiványcsi vagyok mostmár

2016. febr. 26. 13:21
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem semmi tunetem...csak meg vagyok fazva 😁😐 majd meglatjuk,h lesz-e valami.ird meg,ha tesztelsz 😊
2016. febr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Annyi történt még azóta, hogy 2 napig (tegnap meg ma) rózsaszín nyálkás folyásom van és apró szurkálódásokat érzek bal oldalon a méhemnél... ???

Szerintetek?

A hányinger ma jött rám intenzívebben, és a fáradság is.

Vélemény?


Mindenképp megírom ha tesztelek :)

2016. febr. 29. 12:45
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mar ennyire "tuneteket" erzel,csinalj egy tesztet!! Mikorra nem varod a mensid?
2016. febr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Hétvége felé jövőhét elejére nem várom.

:/ Nem tudom mi van amúgy jövőhét kedden (8-án) megyek nődokihoz...

Előtte teszteljek szerintetek?

2016. márc. 1. 07:49
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor meg nagyon korai tunetek! Kiveve,ha nem elobb sikerult a baba... Akkor viszont mar tesztelhetsz! Szerintem tul koran erzed ezeket! Meg nem kellene

Emlekszem,nekem is elobb jott ossze az elso lanyom mint a vart ovu,igy mar mensi elott 3-4nappal pozitiv lett a teszt,de csak utana nehany hettel kezdodtek a tunetek,amikor mar a mensi is joideje elmaradt!

2016. márc. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!