Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki miota probälkozik babäval?...

Ki miota probälkozik babäval? Nekünk ez a mäsodik honapunk egy éve hagytam abba a fogamzäsgätlot, Tri-Regolt szedtem, pont ma kelett megjönnie hät meg is jött sajnos ez a honap sem sikerült.

Figyelt kérdés
Nekiälltam szedni vitamint hogy feltöltsem a szervezetemet.Ti szedtek esetleg valamit vagy isztok bärmiféle teät,milyen praktikäkat alkalmaztok annak érdekében hogy mihamarabb összejöjjön a baba? Tudom mondjak hogy nem szabad rägörcsölni mert annäl rosszabb csak olyan nehéz mikor elterveztük hogy akkor eljött az idő és mégsem jön össze.Mennyi probalkozos idő utän érdemes orvoshoz menni hogy ha nem sikerülne?Ti mindig tudjätok mikor van ovutok megérzitek? Üdv Szabina ha esetleg irtok irnätok egy nevet vagy monogrammot hogy könnyebben tudjak välaszolni nektek?Köszönöm :)

#baba #fogamzäsgätlo #probälkozäs
2016. márc. 8. 09:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Somogymegyében lakunk,a hormonvizsgälatra gondoltam én is aztan ha majd sok idő eltelik és nem sikerül akkor majd utäna egy teljeskörüt,Irtad ugye az ovuläcios tesztet azt ugye közép idő utän kell elkezdeni hasznälni kb hany db ra van szükség 1 honapban?
2016. márc. 8. 11:20
 12/18 anonim ***** válasza:

5 darab van egy csomagban és pontosan le van írva, mikor kell használni. NEm vagyok nagy ovutesztelős egy hónapban használtam, akkor a hormonvizsgálat mellé kellett.


Lehet venni vaterán is nagy tételben, én a gyógyszertárban vettem.

2016. márc. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

1 éven belül a doki nem fog teljes körű kivizsgálást csinálni, csak ha 1 évig nem jön össze. Nekem 9 év, 2 hónap után sikerült, 8 sikertelen lombikbeültetés, és 2 vetélés után.

"B"

2016. márc. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
1 éve próbálkozunk már.... :(
2016. márc. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Több, mint három éve próbálkozunk. 1 év után orvoshoz mentem, minden nagyon szép és jó idáig. 2 év után volt egy vetélésem, azóta semmi. Most már inszemináció jön sajnos. Vitaminokat, folsavat szedek. Ovut tudom mikor van szerencsére, tudunk időzíteni. (Ani)
2016. márc. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nekunk is q masodik honap 😊 mi kistesot szeretnénk.van egy 2 eves kislányunk mar. En femibiont es E vitamint szedek. Mivel elozo hónapban volt egy fura gorcsolos idoszakom pontt mint a lányommal csak most elobb megjott pedig nem szokott ezert abdoki irt fel utrot is ami progeszteron..au előzővel is kellett az elejétől szednem. Plussz irt fel premens tabit ami baratcserje igazabol. Helyrerqkja q ciklust es elapasztja a tejet. Mert a szoptatqs ota nem mult el teljesen. Es letroxot pajzsmirigy alulmukodesre. Első terhessegemnel a doki csináltatott a babaproject előtt egy verkepet hormonokkal.ez szerintem fontos.mi két naponta rgyutt voltunk a férjemmel akkor igy elsőre sikerult. Most epp 20ara nem varom szoval izgulunk 😊 amugy én is somogyi vagyok\voltam 😊 szerintem az nem görcsölés ha itt kerdezgetesz 😊 izgalomban vagy,Ennyi. Meli
2016. márc. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Eryy válasza:
Sziasztok! Nekünk 1 év próbalkozás utan jött össsze a baba 😀 de 2 hónapja peteérés utan reggel éhgyomorra iszom a palástfüvet! Merem mindenkinek ajánlani mert én ugy gondolom h nekünk ez segített! 6+3 hkm 😀
2016. márc. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm most ugy lett kismama szinte rögtön, hogy itta a gyurobácsi féle dió és Csalán teát! Plussz méhpempőt fogyasztott! Sok sikert kérdező!
2016. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!