Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet e álpozitiv a clearblue...

Julko8333 kérdése:

Lehet e álpozitiv a clearblue teszt?

Figyelt kérdés
Hallo Lányok! Szeretném ha segitenétek . Csinaltam egy clearblue tesztet a nemvárt elött négy nappal es halvany de vastag keresz pozitiv jött ki időn belül. A masodikat ma csinaltam es ugyanolyan lett, nem tudom mennyire hihető a teszt eredménye. Megpobalok fotót feltölteni . A válaszokat várnám. Köszi.

2016. márc. 27. 01:02
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Hallo Hölgyek! Hat az éjjel együttlét után megjött a mensim.Most nem tudom hogy tényleg ez a teszt csapott e be engem.Két nap késéssel jött med. Lehet ez a teszt nem éppen a megbízhatobb fajta. Az ovulacios tesztem erősödő volt ámbár.:-((
2016. márc. 29. 15:21
 22/24 anonim ***** válasza:

Rendesen verzel?

En a helyedben csinalnek masik tesztet. Ha megis terhes vagy es verzel, az nem tul jo.

De akar lehet, hogy valami elkezdodott es megsem maradt.

2016. márc. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ez a teszt tuti pozitív volt, csinálj egy másikat is! Lehet nem tudott megtapadni rendesen :/ . De lehet az együttlét miatt kicsit megsérült benn valami. Rendes piros, sok vérzés?
2016. márc. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Pozitív teszt plusz vérzés irány a doki. Együttlét után egyébként előfordul terhesen és ilyenkor ha vérzést tapasztal a várandós nő nem javasolt a szex. Csinálj még egy tesztet más fajtát és minél hamarabb keress fel egy dokit!
2016. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!