Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy jön a baba?

Lehet, hogy jön a baba?

Figyelt kérdés
Párommal az utolsó menstruációm harmadik napján együtt voltunk (védekezés nélkül), majd rá egy napra el is múlt a menstruációm, pedig hosszabb ideig szokott tartani. Ezt követően még kétszer voltunk együtt védekezés nélkül, egyszer a ciklus hetedik napján, egyszer pedig a nyolcadikon. Jövőhéten kedden, vagy szerdán kellene(?) megjönnie. Pár napja érzékenyebbek a melleim, sőt, picit teltebbek is, többet kell pisilnem, többször fáj a fejem, néha alhasi fájdalmaim is vannak és puffadt a hasam. Tudom, hogy ez lehet pms vagy felfázás is, de van rá esély, hogy baba legyen a dologban?

2016. márc. 29. 10:41
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Nekem van egy barátnőm,aki 14 éve nem tudom hány tesztet csinált és mind negatív volt..egyébként ultrahangon se látták,hogy terhes és már majdnem félidős volt,mikor hüvelyultrahangon volt,és megkérdezte tőle a doki,hogy nem érzi,hogy mozog a baba? :/ Kapott gyógyszereket is hogy megjöjjön a mensese,aztán meg mehetett Debrecenbe,hogy nem lett-e baja a babának.

Maszek dokihoz nem tudsz elmenni? Mondjuk oda is van mikor várni kell.Írj majd,ha teszteltél! Drukkolok továbbra is!

2016. ápr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Negatív, már tényleg nem tudom, hogy mit gondoljak.. Próbálok arra gondolni, hogy amíg nem jön meg, addig mindig van remény.. Jövőhét szerda reggelig kell még várni a dokira, kiváncsi leszek..
2016. ápr. 20. 14:08
 33/36 A kérdező kommentje:
Doki volt kedves semmit nem mondani, viszont eltört bennem egy kacsát.. Jövőhét keddre hívott be ultrahangra, de mivel ő semmit nem mondott így lehet, ha magándoki tud fogadni mondjuk pénteken, elmegyek és hátha okosabbak leszünk.
2016. ápr. 27. 09:17
 34/36 anonim ***** válasza:
:O Eltört benned egy kacsát? Jézusom! :O Nem is csinált ultrahangot??Az lett volna a lényeg. :/ Azóta se jött meg? Újabb tesztet csináltál? Jobban is teszed,ha magánorvoshoz mész,pláne ezek után!!
2016. ápr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
SZTK-s doki volt és szerdán nem tartanak nálunk uh vizsgálatot. Másik (magán)dokival most szerencsénk volt, ma 17órára volt egy időpontja..nagyon kíváncsi vagyok. A tegnapi incidens után rettenetesen elkezdtem félni, hogy valami komolyabb bajom van esetleg..
2016. ápr. 28. 08:39
 36/36 anonim ***** válasza:
Remélem semmi komoly baj nincs!!Ha gondolod írj majd!
2016. ápr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!