Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy jön a baba?

Lehet, hogy jön a baba?

Figyelt kérdés
Párommal az utolsó menstruációm harmadik napján együtt voltunk (védekezés nélkül), majd rá egy napra el is múlt a menstruációm, pedig hosszabb ideig szokott tartani. Ezt követően még kétszer voltunk együtt védekezés nélkül, egyszer a ciklus hetedik napján, egyszer pedig a nyolcadikon. Jövőhéten kedden, vagy szerdán kellene(?) megjönnie. Pár napja érzékenyebbek a melleim, sőt, picit teltebbek is, többet kell pisilnem, többször fáj a fejem, néha alhasi fájdalmaim is vannak és puffadt a hasam. Tudom, hogy ez lehet pms vagy felfázás is, de van rá esély, hogy baba legyen a dologban?

2016. márc. 29. 10:41
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
18as vagyok. Szívesen,én is köszönöm! :) Azt nem is írtam,hogy én is azt hittem a mostani és az előző két terhességemkor is,hogy na,mindjárt megjön.Görcsölés,mellfeszülés stb... Teszteltél ma? Drukkolok!
2016. ápr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Alig láthatóan, de ott a második csík..inkább megismétlem két nap múlva újra.
2016. ápr. 12. 15:29
 23/36 anonim ***** válasza:
Akkor van rá esély! :) Írj majd! :)
2016. ápr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Sajnos negatív:(
2016. ápr. 15. 12:42
 25/36 anonim ***** válasza:
Óóó. :( De a mensesed is megjött már?
2016. ápr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Az még nem, nem tudom, ez most adhat e reményre okot?! De persze nőgyógyászhoz is sokat kell várni, mire végre eljutok, hihetetlen..
2016. ápr. 16. 21:01
 27/36 anonim ***** válasza:

Hát,ha amúgy rendesen meg szokott jönni,akkor szerintem adhat okot reménykedni. Én sztk-ba mentem a terhesség megállapítása miatt,oda nem kell nálunk időpont.Már most 2 hete felkerestem a dokit akinél szülni szeretnék.

Drukkolok neked!!

2016. ápr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Sajnos nálunk az SZTK-s rendelésre is rengeteget kell várni, mire az ember időpontot kap. Bár valahol azt is olvastam, hogy ennyi idős késéssel már soron kívül fogadniuk kellene, dehát .. Ha nem, hát nem.
2016. ápr. 17. 15:51
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mi a helyzet? Elmondom nekem mi volt, március 8.án kellett volna megjönni, és április 13.-án derült ki hogy babát várok. Tehát nézd, nem lehetetlen. Én nem akarok hazudni, de vagy 10 tesztet csináltam, és a 10. Mutatta ki!!!
2016. ápr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Szia! Még mindig se híre-se hamva, de krémes fehér folyásom viszont van, fertőzésnek biztos nem fertőzés, de lassan kezdek becsavarodni picit. Én holnap reggel fogom talán a hetediket ellőni..hátha.

Egyébként gratulálok! Boldog babavárást!

2016. ápr. 19. 21:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!