Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy jön a baba?

Lehet, hogy jön a baba?

Figyelt kérdés
Párommal az utolsó menstruációm harmadik napján együtt voltunk (védekezés nélkül), majd rá egy napra el is múlt a menstruációm, pedig hosszabb ideig szokott tartani. Ezt követően még kétszer voltunk együtt védekezés nélkül, egyszer a ciklus hetedik napján, egyszer pedig a nyolcadikon. Jövőhéten kedden, vagy szerdán kellene(?) megjönnie. Pár napja érzékenyebbek a melleim, sőt, picit teltebbek is, többet kell pisilnem, többször fáj a fejem, néha alhasi fájdalmaim is vannak és puffadt a hasam. Tudom, hogy ez lehet pms vagy felfázás is, de van rá esély, hogy baba legyen a dologban?

2016. márc. 29. 10:41
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanez volt most nekem is! A hasmenés is stimmel,2 napig tartott! A hasam furcsán fájt, feszült, nyomás szerű fájdalmat éreztem néha. Ekkor volt a beágyazódás több,mint valószínű. :) pozitív is lett a tesztem másnap! :)
2016. márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Gratulálok a babához!:)

Kíváncsi vagyok nálunk mi a helyzet..

2016. márc. 29. 13:24
 13/36 anonim ***** válasza:
Kitől kérdezted a pici varásat? :)
2016. márc. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Az esely 18.976%
2016. márc. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

A pici várását az ötödik kommentelőtől kérdezem, ha minden igaz, (aki írt a 11.hétről)


Kedves utolsó: kétlem, hogy ennyire kis esély lenne egy babára, főleg, hogy nem 28 napos ciklusról van szó..de remélem majd, ha Te szeretnél egy picurt, akkor neked is max ennyi esélyt adnának!

2016. márc. 29. 13:45
 16/36 anonim ***** válasza:
Május 18-ra vagyok kiírva :) mar nagyon várjuk a kislányunkat! Remelem neked is sikerül :)
2016. márc. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Negatív tesztek után már biztosra vettem, hogy nem, de azóta sem jött meg. Utoljára csütörtökön teszteltem.
2016. ápr. 10. 12:29
 18/36 anonim ***** válasza:
Nekem 28 naposak a ciklusaim..Decemberben a menstruációm 6.napján voltunk védekezés nélkül a párommal,én terhes lettem. A késés után 4 nappal még halvány volt a 2.csík,szerintem holnap tesztelj még egyet.
2016. ápr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! És gratulálok!
2016. ápr. 10. 12:50
 20/36 anonim ***** válasza:

Nekem semmilyen jel nem utalt arra hogy kismama vagyok csupan annyi h azt ereztem h mindjart megjon. Gorcsoltem, mentem is a wc-re h na akkor rakok be betet meg az elso napon, de semmi nem volt. Na mondom... De nem akartam tesztet csinalni.. Eleg sok negativat csinaltam mar. Pont elotte csinaltam vagy 2-3 hettel egyet ami negativ volt, ezert gondoltam arra h nem is veszek en tesztet... Csak megint a lelkembe gazolna az a ku_rva 1 csik...., de raszantam magam es csak vettem 10nap keses utan egy tesztet ... Es pozitiv lett 🍀

Tudni kell h volt h 4--6 napot is kesett... Ezert nem is idegesitettem magam vagy eltem bele ebbe a 10napba.

2016. ápr. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!