Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog tesztel...

Kíváncsi vagyok ki fog tesztelni pozit április végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Itt a folytatás! Minden régi és új tagot sok szeretettel várunk! Izguljunk együtt!

(A februárit és a márciusit is én írtam ki)


2016. márc. 30. 12:50
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/452 anonim ***** válasza:

Andi, szerintem is tesztelhetsz mar. Ha terhes vagy, akkor nagy esellyel mar lesz valami a teszten, max akkor enm, ha keson volt ovud. De akkor tuneted sem lenne.


Tunde: korabbi tapasztalataimbol kiindulva en a betoltott 6 hetet mindenkepp megvarnam az orvossal, esetleg meg par napot. Vagyis ez attol fugg, hogy mit akarsz latni. Szivmukodest altalaban 6 hettol lehet, petezsakot mar elozo heten is, de utobbi esetben ugyis vissza kell menni egy-ket het mulva (dokitol fugg) es az talan egy fokkal idegesitobb, mint eleve ugy menni, hogy mar pulzal a szivcso.

De persze ez egyeni, hogy ki meddig bir varni.

Anni

2016. ápr. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/452 anonim ***** válasza:
Anni! Tünde vagyok! Az a gond h nem varni nem tudok hanem volt egy kis gondom. Marc 1en voltam rakszuresen es p2 lelet lett de valami gyulladást talaltak,amire gyógyszert is adott. Csak azt epp mensi utan kene elkezdeni szedni, ami viszont nekem mar nincs, ill olyan gyógyszerek amikre az van irva h terhesen ne... Mikor megkaptam a leletet azota nem is voltunk ugy efyutt, szoval ez a honap nem is tudom h hogy jöhetett ossze.... Na ezert szeretnek mihamarabb visszamenni hozza 😊
2016. ápr. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/452 anonim ***** válasza:

Az én orvosom azt kéri, hogy 8-10 hetesen menjünk először, én most 9 hetes leszek kb.

Igaz, kicsit izgulok két dolog miatt:

1) nehogy méhen kívül legyen

2) nehogy ikrek legyenek


Azt gondolom, ha "baj van", akkor annak előbb utóbb valami jele van, és azt észre veszem majd.

Zsu

2016. ápr. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/452 anonim ***** válasza:
Tünde, nekem előző babámmal és most is azt javasolta a doki, hogy kimaradás utáni héten, tehát egy héttel a nemvárt után üenjek, hogy meggyőződjünk, hogy méhen belül van-e. Én mindig is tartottam a méhen kívülitől, így én is jónak láttam minnél hamarabb kizárni a lehetőségét! :)
2016. ápr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/452 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek későn derült ki és el is kellet távolítani a petevezetékét. Plusz keresztanyumnak is. :S viszont korai szakaszában gyógyszerrel megoldják. Én inkább hamarabb mentem ezek miatt. Persze nem olyan gyakoriak az ilyen esetek. De én ki akartam zárni. :) és Gratulálok még egyszer! N
2016. ápr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/452 anonim ***** válasza:

Lottem egy Gabrielt, halvany:)

A masik One Step 10-es, azon is latok vmit, de sokkal halvanyabb.

2016. ápr. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/452 anonim ***** válasza:
Andi voltam.:)
2016. ápr. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/452 anonim ***** válasza:
Hurrááá gratulálok Andi!!! :))) N
2016. ápr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/452 anonim ***** válasza:

[link]


Remelem latjatok! Uristen lanyok, el sem hiszem😃

Andi.

Latjatok ugye? Nem csak bekepzelem???

2016. ápr. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/452 anonim ***** válasza:

Szetszedtem a One Stepet :

[link]

Nem tudok jobb kepet, annyira remeg a kezem 😃

Andi

2016. ápr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!